Trwa ładowanie...
ycipk-1h68am

Kate Hudson chce wychowywać córkę "neutralnie płciowo". Daje jej wybór

W październiku ubiegłego roku 39-letnia Kate Hudson już po raz trzeci została mamą. Choć aktorka ma dwóch starszych synów, postanowiła, że Rani Rose będzie wychowywana nieco inaczej niż jej bracia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate Hudson chce, by jej córka w przyszłości sama wybrała płeć
Kate Hudson chce, by jej córka w przyszłości sama wybrała płeć (ONS.pl)
ycipk-1h68am

Dopiero co w sieci pojawiły się plotki, że Kate Hudson i jej mama Goldie Hawn planują podwójny ślub – aktorki zamierzają powiedzieć "tak" swoim partnerom w tym samym miejscu, tego samego dnia. To niejedyne zaskakujące wyznanie Hudson w ostatnim czasie.

Aktorka poinformowała w najnowszym wywiadzie, że chce wychowywać swoją 3-miesięczną córkę "neutralnie płciowo". Choć urodziła się dziewczynką, gwiazda nie zamierza narzucać jej żadnych etykiet. Pozwoli, żeby w przyszłości sama określiła swoją tożsamość.

ycipk-1h68am

– Posiadanie córki nie zmienia tak bardzo mojego podejścia do wychowania, ale na pewno jest jakaś różnica. Myślę, że dzieci wychowuje się niejako niezależnie od siebie, niezależnie od ich płci. Wciąż nie wiemy, z którą płcią Rani będzie się identyfikować – tłumaczy aktorka cytowana przez magazyn "People".

Nie oznacza to jednak, że będzie unikała żeńskich końcówek czy zwrotów wskazujących na płeć córeczki. Sama przyznaje, że "kobieca energia" odróżnia Rani od jej starszych braci. Mimo to nie chce jej ograniczać i przypisywać jej roli, którą kiedyś może odrzucić.

Podobną decyzję podjęła m.in. Pink. Piosenkarka przyznała, że nic na świecie nie jest czarno-białe i nie chce zabierać swoim dzieciom możliwości wyboru.

ycipk-1h68am

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Chłopiec uwięziony w ciele dziewczynki

ycipk-1h68am

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1h68am

ycipk-1h68am
ycipk-1h68am