GwiazdyKate i Pippa mają wspólne marzenie? Może się spełnić

Kate i Pippa mają wspólne marzenie? Może się spełnić

Kate i Pippa mają wspólne marzenie? Może się spełnić
Źródło zdjęć: © ONS.pl

04.09.2017 14:33, aktual.: 04.09.2017 15:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilkanaście godzin temu świat obiegła informacja o trzeciej ciąży księżnej Kate. Jeśli natomiast sprawdziłyby się przewidywania angielskiego "Us Weekly", już wkrótce fani rodziny królewskiej mieliby... podwójny powód do świętowania. Jak donosi informator tabloidu, powiązany z dworem, Kate Middleton i jej siostra Pippa zawsze pragnęły być w ciąży równocześnie.

Na Twitterze Kensington Palace pojawiło się właśnie oficjalne oświadczenie, z którego wynika, że księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka. Spekulacje, które pojawiały się w mediach od dłuższego czasu, wreszcie znalazły potwierdzenie.

Jak donosi źródło "Us Weekly", wkrótce po narodzinach swojego drugiego dziecka, księżnej Charlotte w 2015 roku, Kate i William zaczęli planować potomka numer trzy.

- "Kate bardzo chciała kolejnego dziecka" - ujawnia informator.

Być może początkowo parę przytłoczyła wizja żonglowania opieką nad małymi jeszcze Georgem i Charlotte, a noworodkiem i dlatego postanowili się wstrzymać? - "Ponoć para obiecała sobie nawzajem, że nie będą myśleć o kolejnym dziecku, dopóki nie dojrzeją do tego emocjonalnie i oboje nie podejmą takiej decyzji. Teraz nastał ten czas" - twierdzi anonimowe źródło.

Przecież potomek pary książęcej potrzebuje przyjaciela - zauważa tabloid i dodaje, że podobno siostra księżnej, 33-letnia Pippa Middleton wraz z mężem, 42-letnim Jamesem Matthewsem "obecnie starają się o dziecko".

- "Zajście w ciążę w jednym czasie to coś, o czym siostry marzyły na długo przed zamążpójściem" - twierdzi jeden z przyjaciół rodziny Middletonów. - "Dzielenie tych wyjątkowych chwil byłoby dla nich niesamowite. Młodsza siostra ksieżnej zawsze mówiła też, że wspaniale byłoby, gdyby spodziewała się dziecka w tym samym czasie, co Kate. Można sobie wyobrazić, jak zabawnie byłoby wspólnie kupować ubranka dla niemowląt czy chodzić na zajęcia jogi" - wylicza źródło.

Cytowany informator przewiduje, że 33-letnia Pippa w dużym stopniu opierałaby się na doświadczeniu starszej siostry.

"Kate ma już przecież mnóstwo wiedzy, którą może się podzielić. Wychowuje dwójkę dzieci i jest chodzącą encyklopedią wiedzy o dzieciach. Chociaż Pippa nie jest gorsza. Świetnie spisuje się w roli ciotki George'a i Charlotte - zawsze chce się bawić z siostrzeńcami. Będzie świetną matką" - ocenia informator.

Trzymamy kciuki, by przewidywania się spełniły!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także