GwiazdyKate i William - „to dobry moment na dziecko”

Kate i William - „to dobry moment na dziecko”

Kate i William - „to dobry moment na dziecko”
Źródło zdjęć: © AFP

19.03.2012 09:58, aktual.: 18.04.2012 12:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po niecałym roku małżeństwa książęca para jest gotowa na powiększenie rodziny. Kate Middleton i książę William zdradzili znajomym, że kiedy wrócą z Falklandów, rozpoczną starania o dziecko. Chcieliby, aby ich potomek spędził pierwsze miesiące życia na malowniczej wyspie Anglesey.

Po niecałym roku małżeństwa książęca para jest gotowa na powiększenie rodziny. Kate Middleton i książę William zdradzili znajomym, że kiedy wrócą z Falklandów, rozpoczną starania o dziecko. Chcieliby, aby ich potomek spędził pierwsze miesiące życia na malowniczej wyspie Anglesey. Już po ogłoszeniu zaręczyn William stwierdził, że nie wyobraża sobie życia bez dzieci.

„Oczywiście chcemy mieć pełną rodzinę, dlatego musimy zacząć o tym myśleć” - mówił. Ich zdaniem właśnie przyszedł odpowiedni moment na zrealizowanie pragnień. Ponadto radosna wiadomość o dziecku byłaby wspaniałym prezentem z okazji jubileuszu (60-lecia panowania) królowej Elżbiety II, który przypada w tym roku.

Jeżeli Kate teraz zdecyduje się na dziecko, będzie kontynuowała rodzinną tradycję. Większość królewskich par doczekała się potomstwa w ciągu roku od daty zawarcia małżeństwa. William urodził się nieco ponad rok po ślubie Karola i Diany.

Książęca para jest przekonana, że najlepszym miejscem dla dziecka jest posiadłość na wyspie Anglesey w północnej Walii, położona koło angielskiej bazy lotniczej RAF, gdzie William będzie pełnił obowiązki służbowe jako pilot śmigłowca ratunkowego.
„Kate i William twierdzą, że to wspaniała okazja do spędzenia czasu z całą rodziną w spokojnej i cichej okolicy. Sąsiedzi są serdeczni i opiekuńczy" - informuje jeden ze znajomych książęcej pary.

Po ślubie Kate i Williama premier Wielkiej Brytanii, David Cameron, ogłosił, że chce nowych rozwiązań dotyczących sukcesji tronu. Zmiany polegałyby na dopuszczeniu potomków monarchy do dziedziczenia tronu bez względu na płeć.

Na podstawie: mirror.co.uk ms/(kg)

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (90)
Zobacz także