Blisko ludziKate Middleton poddaje się zabiegom medycyny estetycznej? Znana klinika opublikowała jej zdjęcia

Kate Middleton poddaje się zabiegom medycyny estetycznej? Znana klinika opublikowała jej zdjęcia

Kate Middleton poddaje się zabiegom medycyny estetycznej? Znana klinika opublikowała jej zdjęcia
Źródło zdjęć: © Getty Images
09.11.2019 11:21, aktualizacja: 09.11.2019 12:31

Zdjęcia Kate Middleton wykorzystano do promocji popularnej londyńskiej klinki medycyny estetycznej odwiedzanej przez księżną Yorku, Sarę Ferguson. Czy księżna Cambridge również poddała się operacjom plastycznym?

Firma promowana przez księżną Yorku, Sarę Freguson, wykorzystała wizerunek Kate Middleton do promocji zabiegów upiększających. Zdjęcie twarzy księżnej wykonane w 2012 roku zostało zestawione z fotografią wykonaną dwa lata później, podczas turnieju tenisowego Wimbledon. Obok zdjęć widniały słowa zapewniające, że w klinice wykonywane są zabiegi zapewniające tak świeży i naturalny wygląd.

Kate Middleton twarzą zabiegów upiększających

Redaktor naczelna "Majesty Magazine" uznała kampanię za odrażającą. Stwierdziła, że przez taką reklamę potencjalni klienci mogą pomyśleć, że księżna sama poddała się laserowemu liftingowi lub innemu zabiegowi tej firmy, co z pewnością nie miało miejsca. Sytuację potępili też przedstawiciele rodziny królewskiej.

Co ciekawe, 60-letnia Sara Freguson w zeszłym miesiącu przyznała się do stosowania botoksu oraz dwóch rodzajów liftingu i zabiegu z wykorzystaniem komórek macierzystych, przeprowadzonych w Central London Clinic. W swoim nagraniu księżna oficjalnie opowiedziała o procedurach i usługach klinki, porównując je do "cudownego uścisku aksamitu".

Warto wspomnieć że po swoim rozwodzie z księciem Andrzejem Sara Freguson straciła prawo do tytułu "Jej Królewskiej Mości", zachowując jedynie tytuł "księżnej Yorku", który utraci, jeżeli ponownie wyjdzie za mąż.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl