GwiazdyKate Middleton spodziewa się trzeciego dziecka - twierdzi magazyn "Star"

Kate Middleton spodziewa się trzeciego dziecka - twierdzi magazyn "Star"

Kate Middleton spodziewa się trzeciego dziecka - twierdzi magazyn "Star"
Źródło zdjęć: © Eastnews
03.09.2015 10:47, aktualizacja: 03.09.2015 12:41

Z raportu opublikowanego przez magazyn "Star" wynika, że księżna Cambridge spodziewa się trzeciego dziecka. Chrzest młodszej siostry księcia George'a, Charlotte, miał miejsce w lipcu. Zaraz po nim Kate Middleton ukryła się w wiejskiej posiadłości w Norfolk. Według autorów artykułu, powodem jej nieobecności na kilku ważnych uroczystościach, były poranne mdłości.

Z artykułu opublikowanego przez magazyn "Star" wynika, że księżna Cambridge spodziewa się trzeciego dziecka. Chrzest młodszej siostry księcia George'a, Charlotte, miał miejsce w lipcu. Zaraz po nim Kate Middleton ukryła się w wiejskiej posiadłości w Norfolk. Według autorów artykułu, powodem jej nieobecności na kilku ważnych uroczystościach, były poranne mdłości.

Żona księcia Williama niejednokrotnie powtarzała, że pragnie mieć liczną rodzinę. Księżna świetnie dogaduje się z dziećmi, przypominając w tej kwestii swoją przedwcześnie zmarłą teściową, Dianę Spencer. Mało kto spodziewał się jednak, że młodzi Windsorowie zapragną powiększyć rodzinę tak szybko po narodzinach "royal baby" nr 2, czyli księżniczki Charlotte, która na świat przyszła 2 maja.

- Kate spodziewa się dziecka numer 3 - zapewnia źródło magazynu "Star". - Bardzo chce przejść ciążę w spokojnej atmosferze, a królowa Elżbieta ją w tym temacie popiera. Od kilku tygodni księżna zmaga się z uporczywymi mdłościami. To dlatego William poszedł bez żony na ślub ich wspólnych przyjaciół - mówi o uroczystości, która odbyła się 15 sierpnia.

- William rozumie stan Kate, poza tym nie chce narażać swojego kolejnego potomka. Poszedł na wesele bez Kate, a ona została w domu z dziećmi. Pippa (siostra Kate Middleton - przyp. red.) z przyjemnością towarzyszyła księciu w zabawie. Kate wie, że zawsze może na nią liczyć. Nie inaczej było tym razem - podsumowuje informator.

Trzecie dziecko pojawiłoby się na świecie na przełomie kwietnia i maja 2016 roku. Oficjalne nowiny mają być zaś ogłoszone za niedługi czas. Na razie Kate nazywana jest przez brytyjską prasę "niewidzialną księżną" - właśnie z uwagi na jej nieobecność podczas ważnych uroczystości.

(mtr), WP Kobieta

POLECAMY: