GwiazdyKatie Holmes: "Suri ma mnie na wyłączność"

Katie Holmes: "Suri ma mnie na wyłączność"

Katie Holmes: "Suri ma mnie na wyłączność"
Źródło zdjęć: © AP

09.09.2010 16:00, aktual.: 08.03.2019 15:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katie Holmes: "Suri ma mnie na wyłączność". Pani Cruise, czyli Katie Holmes nie jest jeszcze gotowa na kolejne dziecko.
Aktorka, która wychowuje wraz z Tomem Cruise'em 4-letnią córkę Suri, nie zamierza w najbliższej przyszłości powiększać rodziny.

Pani Cruise, czyli Katie Holmes nie jest jeszcze gotowa na kolejne dziecko. Aktorka, która wychowuje wraz z Tomem Cruise'em 4-letnią Suri, nie zamierza w najbliższej przyszłości powiększać rodziny. W tej chwili pragnie cały swój czas, energię i zainteresowanie poświęcić córce. Sama - pomimo licznego rodzeństwa - także zaznała w dzieciństwie życia jedynaczki i uważa to za dobre doświadczenie dla małego człowieka.

- Może za parę lat zapragnę mieć kolejne dziecko, ale teraz chcę mieć pewność, że Suri ma mnie na wyłączność - oświadczyła Holmes. - Jestem najmłodsza w rodzinie. Moje siostry są starsze o 5 i 9 lat, więc wychowywałam się prawie jak jedynaczka. I bardzo mi się to podobało. Uwielbiałam fakt, że mama skupia całą uwagę na mnie. Chcę, aby Suri czuła to samo.

Aktorka zaprzeczyła także doniesieniom, że piękna Suri jest rozpieszczana do granic możliwości.
- Dużo podróżujemy, ale harmonogram dnia Suri nigdy się nie zmienia - wyjaśnia. - Uważam, że to ważne, aby córka miała swoje obowiązki. Dlatego codziennie po przebudzeniu robi to samo. Suri musi pościelić swoje łóżko, odnieść swoje naczynia do zlewu, brudne ubrania zanieść do prania. Zauważyłam, że jeśli tego nie zrobi, to nie jest sobą.

Katie Holmes wystąpiła ostatnio w filmach "The Extra Man" i "The Romantics". Oba miały premierę w Ameryce w styczniu 2010 roku.

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także