Trwa ładowanie...

Katie Piper o problemie z okiem. To konsekwencja oblania kwasem

Katie Piper została oblana kwasem przez mężczyznę, którego wynajął jej były chłopak. Do dziś ma przez to problemy zdrowotne. Ostatnio prawie nie widziała na lewe oko. Musiała zgłosić się po pomoc.

Share
Katie Piper o problemie z okiem. To konsekwencja oblania kwasem
Źródło: Getty Images
d4kecai
Katie Piper – oblanie kwasem

#

Katie Piper dekadę temu została oblana kwasem na zlecenie byłego chłopaka. Doznała rozległych obrażeń twarzy, przełyku i żołądka, straciła też wzrok w jednym oku. Przebywając w szpitalu, błagała swoją matkę, by ją zabiła. Piper nie wyobrażała sobie dalszego życia. Dziś, po licznych operacjach, stanowi inspirację dla milionów ludzi.

Brytyjka cieszy się sympatią również z powodu swojej szczerości. Ostatnio wyznała, że miała poważne problemy z lewym okiem. Znów trafiła na blok operacyjny. "Zespół lekarzy musiał wypalić naczynia krwionośne, które produkowały zbyt dużo tłuszczów lipidowych. A to utrudniało mi widzenie czegokolwiek" – napisała Piper. W krótkim wpisie podziękowała specjalistom, zwłaszcza jednemu z nich "za fantastyczną opiekę". W domu też ma na kogo liczyć – we wszystkim Piper wspiera ukochany mąż.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Słyszeliście o takich historiach? Piszcie do nas przez formularz dziejesie.wp.pl

d4kecai

Podziel się opinią

Share
d4kecai
d4kecai