ycipk-2kcyr0

Kelly Rutherford grała w "Plotkarze". Mąż zabrał jej dzieci

"Plotkara" wkrótce wróci na małe ekrany. Po 8 latach dowiemy się, kto obecnie miesza na Upper East Side. Jedną z głównych ról w oryginalnej wersji grała Kelly Rutherford. Prywatnie aktorka przeżywa koszmar.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kelly Rutherford i Blake Lively
Kelly Rutherford i Blake Lively (mat.prasowe)
ycipk-2kcyr0

Kelly Rutherford – "Plotkara"

Rutherford wcielała się w postać matki Sereny Van Der Woodsen. Początkowo nie była ulubienicą widzów, po jakimś czasie jednak zyskała ich sympatię. Piękna aktorka stworzyła niezwykle złożoną kreację – dbającej o pozory kobietę z wyższych sfer, a zarazem kogoś, kto potrafi bronić bliskich jak lwica.

ycipk-2kcyr0

Kilka lat temu dowiedzieliśmy się, że życie prywatne aktorki to jeden wielki dramat. Kiedy postanowiła odejść od swojego męża, ten odebrał jej dzieci. Po rozwodzie syn i córka pary zamieszkali na stałe w Monako. Rutherford jednak się nie poddała i zaczęła chodzić od sądu do sądu, by odzyskać Helenę i Hermesa.

Walka Rutherford o dzieci

ycipk-2kcyr0

W maju tego roku aktorka dostała częściowe prawo do opieki nad dziećmi. Kiedy nadszedł czas rozłąki, odmówiła wysłania ich z powrotem do ojca. Ostatecznie kazano jej to zrobić. Zdaniem sądu, najlepiej jest im w Monako.

– Ostatnie lata czekania na moje dzieci były bardzo trudne. Zmuszono jej do opuszczenia USA, gdy miały zaledwie po 2 i 5 lat – tak komentowała sprawę. – Sąd mi je zwrócił. Jestem za to wdzięczna, ale jego postanowienia wprowadziły mnie w błąd – tłumaczyła.

Sędzia pozwolił gwieździe odwiedzać dzieci w Monako.

ycipk-2kcyr0

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2kcyr0

ycipk-2kcyr0
ycipk-2kcyr0