Trwa ładowanie...
d4c63ba

Kiedy stała się gwiazdą, zapomniała o rodzinie. Thomas Markle nie pozostawił suchej nitki na siostrze

Meghan Markle nie chce utrzymywać kontaktów ze swoim przyrodnim bratem, Thomasem. Nie zaprosiła go na swój ślub. Teraz mężczyzna postanowił skomentować decyzję siostry. W ostatnim wywiadzie zarzucił przyszłej księżnej zakłamanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Thomas Markle nie ma najlepszego zdania o swojej siostrze
Thomas Markle nie ma najlepszego zdania o swojej siostrze (Getty Images)
d4c63ba

Przyrodni brat Meghan Markle dwukrotnie siedział w areszcie za pobicie swojej partnerki. Meghan - jako przyszła księżna - nie może pozwolić sobie na takie skazy na wizerunku. To z pewnością był jeden z powodów, dla których zdecydowała się nie zapraszać brata na ślub.

Zaledwie miesiąc przed wielką uroczystością, Thomas Markle w rozmowie z Daily Mirror potwierdził, że nie tylko nie został zaproszony na ślub siostry, ale również wyznał, że Meghan zmieniła się w inną osobę i zachowuje się jak oszustka.

- Ma teraz najlepszy czas w swoim życiu. Ale zachowuje się dziwacznie. Czytałem, że Meghan chce być jak Diana. Diana była wielbiona przez wszystkich na świecie. Była kochana z właściwych powodów. Tego samego chce Meghan, ale nie sądzę, żeby tak się stało. Ona nie jest tak szczera jak Diana - podsumował.

Thomas Markle - brat Meghan Markle Forum
Thomas Markle - brat Meghan Markle (Forum)

Mężczyzna zarzucił siostrze, że zaczęła się dystansować od bliskich, gdy stała się hollywoodzką gwiazdą. - Ona wyraźnie zapomniała o swoich korzeniach. To podzieliło całą moją rodzinę. Meghan lubi przedstawiać się jako osoba humanitarna, zaangażowana charytatywnie i społecznie, ale pochodzi z zupełnie innej rodziny - dodał.

Thomas Markle twierdzi, że kontaktował się z Pałacem Buckingham trzy razy, próbując porozmawiać z siostrą, ale niestety nie dostał żadnej odpowiedzi.

d4c63ba

Książę Harry i Meghan Markle pobiorą się 19 maja. Książęcy ślub odbędzie się w kaplicy św. Jerzego (St George's Chapel), w tym samym miejscu, gdzie w 2005 roku pobrali się książę Karol i Camilla. Książę i amerykańska aktorka ogłosili zaręczyny w listopadzie 2017 roku.

Zaproszenia na ślub Meghan i Harry'ego zostały wydrukowane 22 marca, więc z pewnością lista gości została już sfinalizowana. Pałac Kensington podał, że zaproszenie na ślub otrzymało 1200 członków społeczeństwa. Wśród zaproszonych gości znaleźli się młodzi ludzie, którzy przysłużyli się swoim społecznościom, m.in. 12-letnia Amelia Thompson, która przeżyła zamach w Manchesterze czy niesłyszący 14-latek, Reuben Litherland, który uczy swoich kolegów w szkole języka migowego. Według różnych doniesień podczas ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle mają zaśpiewać: Ed Sheeran, Spice Girls czy Stormzy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz też: #gwiazdy: Książę Harry zaprosił na ślub byłe dziewczyny

d4c63ba

Podziel się opinią

Share
d4c63ba
d4c63ba