GwiazdyKinga Duda wyróżniona na studiach. Tata musi pękać z dumy

Kinga Duda wyróżniona na studiach. Tata musi pękać z dumy

Kinga Duda wyróżniona na studiach. Tata musi pękać z dumy
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz
13.06.2017 12:13, aktualizacja: 13.06.2017 12:32

Prezydencka córka to pilna studentka. W poniedziałek wyróżniono ją, jako jedną z czterech osób, za najlepsze wyniki w Szkole Prawa Amerykańskiego UJ. Absolwenci tej i innych szkół mają ułatwiony start na rynku pracy, są rozchwytywani przez kancelarie i korporacje.

- W tym roku wyróżnienia za najlepsze wyniki w Szkole Prawa Amerykańskiego UJ odbiorą Justyna Glinka, Łukasz Chyla, Kinga Duda oraz Dorota Nowacka. Gratulacje! - informował w poniedziałek Wydział Prawa i Administracji uniwersytetu. Wspomniana szkoła (łącznie jest ich siedem) działa w ramach Ośrodka Koordynacyjnego Szkół Praw Obcych. "Celem OKSPO jest poszerzenie znajomości praw obcych w Polsce i kształcenie studentów polskich w tym zakresie dla potrzeb zawodowych związanych ze współpracą międzynarodową." - czytamy na stronie internetowej ośrodka.

Jak się okazuje, do szkół rok rocznie chcą dostać się tłumy studentów. Udaje się nielicznym. Kinga Duda ucząc się amerykańskiego prawa ma szansę dostać w prestiżowym miejscu. I to dużą - poznała świetnie obcy język prawniczy, jednocześnie zdobyła specjalistyczną wiedzę o innych systemach prawa. Andrzej Dudamoże być więc spokojny o przyszłość córki, która w maju świętowała półmetek studiów. "Kiedy jesteś uosobieniem powiedzenia 'blady jak ścian(k)a', a obok Ciebie stanie mały murzynek i kontrast aż bije po oczach" - tak komentowała swoje zdjęcie z uczelnianego balu, gdzie poszła w krwistoczerwonej sukience.

Obraz
© Facebook.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także