Trwa ładowanie...
d4k6y7i

Kinga Duda wyróżniona na studiach. Tata musi pękać z dumy

Prezydencka córka to pilna studentka. W poniedziałek wyróżniono ją, jako jedną z czterech osób, za najlepsze wyniki w Szkole Prawa Amerykańskiego UJ. Absolwenci tej i innych szkół mają ułatwiony start na rynku pracy, są rozchwytywani przez kancelarie i korporacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (East News)
d4k6y7i

- W tym roku wyróżnienia za najlepsze wyniki w Szkole Prawa Amerykańskiego UJ odbiorą Justyna Glinka, Łukasz Chyla, Kinga Duda oraz Dorota Nowacka. Gratulacje! - informował w poniedziałek Wydział Prawa i Administracji uniwersytetu. Wspomniana szkoła (łącznie jest ich siedem) działa w ramach Ośrodka Koordynacyjnego Szkół Praw Obcych. "Celem OKSPO jest poszerzenie znajomości praw obcych w Polsce i kształcenie studentów polskich w tym zakresie dla potrzeb zawodowych związanych ze współpracą międzynarodową." - czytamy na stronie internetowej ośrodka.

Jak się okazuje, do szkół rok rocznie chcą dostać się tłumy studentów. Udaje się nielicznym. Kinga Duda ucząc się amerykańskiego prawa ma szansę dostać w prestiżowym miejscu. I to dużą - poznała świetnie obcy język prawniczy, jednocześnie zdobyła specjalistyczną wiedzę o innych systemach prawa. Andrzej Dudamoże być więc spokojny o przyszłość córki, która w maju świętowała półmetek studiów. "Kiedy jesteś uosobieniem powiedzenia 'blady jak ścian(k)a', a obok Ciebie stanie mały murzynek i kontrast aż bije po oczach" - tak komentowała swoje zdjęcie z uczelnianego balu, gdzie poszła w krwistoczerwonej sukience.

fot. Jan Sroka / Samorząd Studentów WPiA UJ (Facebook) Facebook.com
fot. Jan Sroka / Samorząd Studentów WPiA UJ (Facebook)

Zobacz także: Walka o kolana Brigitte Macron. Przestańmy mówić, że nie wypada!

d4k6y7i

Podziel się opinią

Share

d4k6y7i

d4k6y7i