Blisko ludziKinga Rusin o studiach Igi Lis. Ciekawe, co na to Taco Hemingway

Kinga Rusin o studiach Igi Lis. Ciekawe, co na to Taco Hemingway

Kinga Rusin o studiach Igi Lis. Ciekawe, co na to Taco Hemingway
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
22.11.2019 10:02

Kinga Rusi zawsze podkreśla, że jest dumna ze swoich córek. W mediach społecznościowych często zaznacza, że są nie tylko pięknymi kobietami, ale też angażują się w życie społeczne i polityczne. Teraz opowiedziała o młodszej z nich.

Iga Lis studiuje historię oraz stosunki międzynarodowe w London School of Economics. Kinga Rusin w rozmowie z "Wideoportalem" powiedziała, że nie wystarczą pieniądze, aby studiować w Wielkiej Brytanii. – Cieszę się, że mogłam jej to umożliwić. Bardzo ciężko harowała, żeby zdać egzaminy. Każdy, kto zdaje na zagraniczne uczelnie, te dobre, te klasowe, te najlepsze na świecie to wie, że to jest taka bzdura, jak ktoś pisze, że wystarczy zapłacić. Nie, nie wystarczy zapłacić – wyjaśniła.

Kinga Rusin - Taco Hemingway

Przy okazji dziennikarka zdradziła, jak podobał jej się koncert Taco Hemingwaya, chłopaka Igi. – Bawiłam się świetnie. Jest wielu artystów, przy których muzyce się świetnie bawię. I Dawid, i Filip są jednymi z tych artystów, przy których muzyce się po prostu dobrze bawię - wyznała w rozmowie z "Wideoportalem". Na zadane pytanie, jak modelka i raper odnoszą się do określeń typu "przyszły zięć", odpowiedziała krótko: – Nie wiem, chyba się tym nie przejmują.

Źródło: "Wideoportal"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta