Blisko ludziKinga Rusin w białym bikini. Ten model to absolutny hit lata 2020

Kinga Rusin w białym bikini. Ten model to absolutny hit lata 2020

Kinga Rusin w bikini. Fani komentują jej sylwetkę
Kinga Rusin w bikini. Fani komentują jej sylwetkę

04.08.2020 15:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kinga Rusin pozująca w bikini zachwyciła fanów. Dziennikarka pokazała, jakie efekty przynoszą regularne treningi i zdrowy tryb życia.

Kinga Rusin uwielbia sport. Dziennikarka niejednokrotnie publikowała w swoich mediach społecznościowych fotografie z aktywnego wypoczynku. Narty i surfing to tylko niektóre z jej sposobów na spędzanie wolnego czasu. Widać efekty. Tym razem pozuje na tle rajskiej plaży w białym bikini, a fani nie mają wątpliwości: "z taką figurą powinna zagrać dziewczynę Bonda".

Kinga Rusin w białym bikini prezentuje swoją sylwetkę

Rusin na zdjęciu z wakacji wygląda zniewalająco. Widać, że jest w świetnej formie. Obserwatorzy nie mogli przejść obojętnie obok zdjęcia jej umięśnionego brzucha.

"Pani Kingo, liczę, że pani poczuje, że to najwyższy wyraz uznania dla pani dziewczęcej sylwetki, gdy skomentuję szczerze: dziewczyno przegięłaś, pozytywnie. Podziwiam. I zazdroszczę" – napisała jedna z fanek.

Inna zapytała Rusin, jakie ćwiczenia pomogły jej osiągnąć ten efekt. Dziennikarka odpowiedziała, że nie ćwiczy, bo ćwiczenia ją nudzą. A efekt to uprawianie sportu, m.in. pływania i jazdy na rowerze. Niektóre obserwatorki uznały, że osiągnięcie takiego efektu bez regularnych treningów jest niemożliwe i zarzuciły Rusin kłamstwo.

"Uprawiam sporty od dziecka! Różne. Uwielbiam to. Ciało się za to po prostu teraz odwdzięcza. Mogłabym oczywiście skłamać, że codziennie ćwiczę i sprzedawać zestawy ćwiczeń w apkach. Mimo wszystko wybieram prawdę" – odpowiedziała im dziennikarka.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (185)