Klasa i szyk w wydaniu Grażyny Wolszczak. Tak zaprezentowała się na gali plebiscytu #Wszechmocne

Klasa i szyk w wydaniu Grażyny Wolszczak. Tak zaprezentowała się na gali plebiscytu #Wszechmocne

Grażyna Wolszczak pojawiła się na gali plebiscytu #Wszechmocne
Grażyna Wolszczak pojawiła się na gali plebiscytu #Wszechmocne
Źródło zdjęć: © AKPA
17.11.2022 21:56

W czwartkowy wieczór Grażyna Wolszczak zagościła na uroczystej gali podsumowującej pierwszy plebiscyt #Wszechmocne. Na ściance prezentowała się niezwykle szykownie. Trzeba przyznać, że garnitur w głębokim odcieniu zieleni był strzałem w dziesiątkę.

Za nami pierwszy plebiscyt #Wszechmocne zorganizowany z inicjatywy redakcji WP Kobieta. W każdej z siedmiu kategorii – wszechmocne w macierzyństwie, dziennikarstwie, popkulturze, sztuce, biznesie, nauce, wszechmocne wśród kobiet – nominowanych było pięć wyjątkowych kobiet, na które miały możliwość głosować nasze czytelniczki. Podczas uroczystej gali, zorganizowanej w czwartek 17 listopada, nagrodami wyróżnione zostały kolejno: Monika Hoffman-Piszora, Dorota Wellman, Magda Bereda, Matylda Damięcka, Olga Ślusarczyk, dr hab. Elżbieta Senkus-Konefka oraz Joanna Bugaj.

Oprócz członkiń jury oraz oczywiście samych nominowanych na gali #Wszechmocne pojawiły się również kobiety popierające inicjatywę redakcji WP Kobieta, której celem jest umacnianie kobiet w ich działaniach oraz docenienie ich za nie. Były to m.in. Joanna Racewicz, Monika Miller, Karolina Pisarek, Martyna Kaczmarek oraz Grażyna Wolszczak. Ta ostatnia zachwyciła na ściance elegancką stylizacją.

Grażyna Wolszczak postawiła na głęboką zieleń i trafiła w dziesiątkę

Grażyna Wolszczak na gali #Wszechmocne zaprezentowała się w pięknym garniturze w stosunkowo ciemnym, głębokim odcieniu zieleni, który znajduje się w jesienno-zimowych trendach. Aktorka postawiła na nieco oversizowy krój z szerokimi spodniami oraz dwurzędową marynarką. Wolszczak uzupełniła ten look czarnymi dodatkami: butami na obcasie i niewielką kopertówką, które korespondowały w kolorem guzików przy marynarce. Aktorka nie zapomniała również o biżuterii i wybrała duży naszyjnik o ciekawej formie.

Grażyna Wolszczak w zielonym garniturze na gali plebiscytu #Wszechmocne
Grażyna Wolszczak w zielonym garniturze na gali plebiscytu #Wszechmocne © AKPA | AKPA

Tego wieczoru królowały damskie garnitury

W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że Grażyna Wolszczak nie była jedyną kobietą, która na gali #Wszechmocne zaprezentowała się w garniturze. Karolina Pisarek postawiła na różowy model, który zestawiła z pierzastym topem. Jurorka plebiscytu, Tatiana Okupinik, zaprezentowała się natomiast w śnieżnobiałym garniturze o mocno zarysowanej linii ramion. Z kolei Agnieszka Hyży, kolejna jurorka plebiscytu, wybrała czarny garnitur z mieniącego się materiału, który przyciągał spojrzenia zgromadzonych gości.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl