Kochasz? Chroń. Aplikacja Bezpieczna Rodzina i zegarek GPS dla dziecka GJD.06 Locon

Kochasz? Chroń. Aplikacja Bezpieczna Rodzina i zegarek GPS dla dziecka GJD.06 Locon

02.11.2017 18:01, aktual.: 02.11.2020 18:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy wiesz, że nie musisz nieustannie martwić się o swoje dziecko? Czy wiesz, że nie musisz odbierać mu poczucia wolności i swoimi częstymi telefonami wywoływać w nim buntu i uczucia nieustannej kontroli?

Nowoczesne technologie proponują dziś rodzicom wiele przydatnych rozwiązań w zakresie zdalnej opieki – jednym z nich jest inteligentny smartwatch GPS dla dziecka dostępny na stronie https://bezpiecznarodzina.pl/ , który w parze z aplikacją od Bezpiecznej Rodziny umożliwiają wszystkim zatroskanym o dobro swoich kilkulatków rodziców opiekę na miarę możliwości XXI wieku.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – jedyna polska aplikacja do ochrony Twoich Bliskich

Obraz

Troska o bezpieczeństwo naszych najbliższych nie musi wiązać się z nieustanną kontrolą i śledzeniem każdego kroku. Czasem potrzebujemy tylko szybkiego zapewnienia, że wszystko jest w porządku i dalej możemy wracać do naszych obowiązków. Innym razem chcemy mieć pewność, że w razie potrzeby, będziemy w stanie pomóc potrzebującemu wsparcia dziecku tak szybko, jak to możliwe. Aplikacja Bezpieczna Rodzina jest dla wszystkich rodziców. Korzysta z niej już ponad milion zadowolonych klientów, a grono opiekunów chroniących najważniejsze osoby w ich życiu stale się powiększa. Nad usługą nieustannie pracuje szereg specjalistów, którzy dbają o to, aby poczucie bezpieczeństwa dzieci i ich rodziców było na najwyższym poziomie.

Zegarek GPS z telefonem GJD.06 Locon – spokój dla rodzica, zabawka dla dziecka

Obraz

Oczywiście może zdarzyć się, że dziecko nie będzie chciało nosić podarowanego mu zegarka. Jak go przekonać do urządzenia? Nie będzie to trudne – smartwatche dostępne są w wielu kolorach, mają dotykowe, kolorowe ekrany, są modne i popularne wśród dzieci w każdym wieku. To świetny dodatek do każdej stylizacji, a funkcje takie jak aparat, krokomierz, budzik, czy wbudowana gra sprawiają, że są doskonałym gadżetem, który może towarzyszyć dziecku zarówno w szkole, domu, czy w trakcie zabawy. Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla kilkulatka – smartwatch GPS GJD.06 Locon https://bezpiecznarodzina.pl/lokalizacja-osob/zegarek-z-gps-dla-dziecka podarowany bez względu na okazję, będzie doskonałym pomysłem.

Ochrona dziecka o każdej porze dzięki precyzyjnej lokalizacji w aplikacji Bezpieczna Rodzina i zegarkowi GPS GJD.06 Locon

Chyba nie ma rodzica, który po wyjściu dziecka z domu, nie zastanawiał się, czy syn lub córka bezpiecznie dotarli na miejsce. Ciągła kontrola telefoniczna może być uciążliwa i wywoływać niepotrzebne nerwy, zwłaszcza kiedy kilkulatek nie odbiera połączeń lub nie odpisuje na SMS-y. Na szczęście jest na to sposób i to prostszy, niż mogłoby się wydawać. Zegarek GPS dla dziecka GJD.06 Locon dostępny na platformie Bezpiecznej Rodziny i dedykowana polska aplikacja to bezcenna wiedza, gdzie w czasie rzeczywistym przebywa Twoja pociecha. Wystarczy jedno spojrzenie w telefon.

Czy Twoje dziecko na pewno jest w szkole?

Obraz

Kiedy Twoje dziecko ma na ręku inteligentny zegarek GPS GJD.06 Locon, a Ty w swoim smartfonie zainstalowaną aplikację Bezpieczna Rodzina, w każdej chwili jesteś w stanie upewnić się, że dziecko jest w szkole, na placu zabaw, u dziadków, lub właśnie wraca do domu. Wszystko widzisz na mapie – wystarczy jedno spojrzenie i przestajesz się martwić. Syn lub córka nie odbierają telefonu? Nie musisz denerwować się brakiem kontaktu. Smartwatch GPS GJD.06 Locon jest urządzeniem wielofunkcyjnym, które wykonuje i odbiera połączenia przychodzące. Kiedy chcesz wiedzieć, że dziecko wróciło do domu, czy bezpiecznie dotarło na zajęcia – w aplikacji w prosty sposób wyznaczasz strefy bezpieczeństwa. O każdorazowym opuszczeniu, czy powrocie do danego miejsca odbierasz powiadomienie na swoim telefonie. Prawda, że wygodny sposób na opiekę?

Mamo, potrzebuję Twojej pomocy!

Zegarek z GPS dla dzieci GJD.06 Locon posiada jeszcze jedną, bardzo istotną funkcję, która pomaga w zapewnieniu bezpieczeństwa najmłodszym. Przycisk S.O.S. znajdujący się z boku urządzenia to szybki i prosty sposób na powiadomienie rodziców o pilnej potrzebie pomocy. Mobbing, hejt w szkole, zaczepianie przez obcych ludzi – na dzieci czeka naprawdę wiele zagrożeń. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, a Twoje dziecko użyje przycisku S.O.S, na Twoim telefonie już po kilku sekundach pojawi się informacja z prośbą o pomoc, lokalizacją i najszybszą drogą dotarcia do kilkulatka.

Nie musisz być nadopiekuńczym rodzicem

Dzieci potrzebują wolności, poczucia, że się im ufa i swobody. Oczywiście wszystko w rozsądnych granicach. Te jednak czasem naprawdę ciężko wyznaczyć. Między opieką a ciągłą potrzebą kontrolowania jest wbrew pozorom bardzo cienka nić. Łatwo jest ją naruszyć i wywołać niepotrzebny bunt, czy kłótnie. Rodzic z aplikacją Bezpieczna Rodzina i zegarkiem GPS GJD.06 Locon, może kontrolować swoje dziecko na tyle dyskretnie, by nie odczuło ono nieustannego nadzoru. Jeżeli chce sprawdzić, co się dzieje z synem lub córką, po prostu zagląda do aplikacji w swoim telefonie.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)