GwiazdyKolejny sukces Anity Werner. Opowiedziała o poczuciu własnej wartości

Kolejny sukces Anity Werner. Opowiedziała o poczuciu własnej wartości

Anita Werner znowu zachwyciła fanów.
Anita Werner znowu zachwyciła fanów.
Źródło zdjęć: © AKPA

07.05.2021 11:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anita Werner dała się poznać jako profesjonalistka w każdym calu. Od blisko 20 lat współpracuje ze stacją TVN, gdzie prowadzi główne wydania formatów informacyjnych. Oprócz tego jest wykładowczynią na UW, co sprawia jej wiele frajdy. Werner jest bardzo aktywna w social mediach i od czasu do czasu przekazuje ważne dla niej wieści.

Dziennikarka swoją karierę w mediach zaczynała ponad 20 lat temu. Jest związana ze stacją TVN od samego początku jej istnienia – w ostatnim czasie, w ramach wspominkowych wpisów Anita Werner pokazała zdjęcia pochodzące z okresu, w którym rozpoczynała swoją przygodę z tym kanałem.

Pewna siebie Werner na okładce

Anita Werner w sieci nie skupia się na życiu prywatnym, co zdecydowanie wyróżnia ją na tle innych znanych osób. Dopiero w jednym z nowszych wywiadów opowiedziała o swoich rodzicach – o bolesnej śmierci mamy oraz o tym, że opiekuje się schorowanym tatą, który przeszedł aż trzy udary mózgu.

Dziennikarka znacznie częściej opisuje swoje doświadczenia związane z życiem zawodowym. Jakiś czas temu za pośrednictwem Instagrama powiadomiła o sukcesie związanym z książką, którą napisała razem ze swoim narzeczonym Michałem Kołodziejczykiem. Werner nie mogła uwierzyć w ten nieprzewidywalny zbieg zdarzeń. Niedawno zaś przyszedł czas na kolejny punkt zwrotny w życiu dziennikarki.

Werner jest inspiracją dla wielu młodych osób, które marzą o karierze dziennikarskiej. Nic dziwnego, że jej profil na Instagramie obserwuje mnóstwo osób, które uwielbiają ją oraz liczą na ważne wskazówki zawodowe. Werner pojawiła się na okładce magazynu "Women’s Health", ale najważniejszy jest wywiad zawarty w numerze.

"Jeśli chcę, to mogę. Ta myśl to punkt wyjścia nie tylko tego wywiadu ze mną, ale też każdej mojej drogi do jakiegoś celu. Zawsze wychodziłam z założenia, że mogę wszystko i tylko ode mnie zależy, czy po to sięgnę" - napisała na Instagramie.

Werner dodatkowo napisała, że w rozmowie dla magazynu poruszyła temat budowania własnej wartości. Niewątpliwie owa problematyka okazała się bardzo atrakcyjna dla jej fanów: "Girl power! I do przodu", "Ogień kobieta! Podziwiam od lat za tzw. newsy, a teraz jeszcze sport!", "Mądrego to i fajnie poczytać", "Świetna z pani Babka. Życzę cudownego dnia" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także