ModaKombinezon - idealny na plażę!

Kombinezon - idealny na plażę!

Kombinezon - idealny na plażę!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.06.2010 14:17, aktualizacja: 25.06.2010 14:34

Przygotowane na letni urlop? Już najwyższy czas zaplanować wakacyjny wypoczynek! A wraz nim warto pomyśleć o modnych i funkcjonalnych dodatkach, które przydadzą się każdej fashionistce. Tropem gwiazd spacerujących plażami Saint Tropez, przedstawiamy Wam totalny hit wakacyjnego sezonu.

Przygotowane na letni urlop? Już najwyższy czas zaplanować wakacyjny wypoczynek! A wraz nim warto pomyśleć o modnych i funkcjonalnych dodatkach, które przydadzą się każdej fashionistce. Tropem gwiazd spacerujących plażami Saint Tropez, przedstawiamy Wam totalny hit wakacyjnego sezonu. Wypoczywasz nad morzem? Twój hotel od plaży dzieli zaledwie kilka kroków, więc zapewne potrzebne Ci coś, co narzucisz na bikini?

Naszą propozycją jest kombinezon!

Na wybiegach - nie od dziś, u nas na dobre zaadaptował się właśnie w tym sezonie. Prawdziwy wysyp różnych wzorów, materiałów, faktur. Projektanci prześcigają się w coraz to nowszych fasonach, pokazując nam, że kombinezon możemy wykorzystać przy niemal każdej okazji.

Naszym numerem jeden są lekkie i zwiewne kombinezony Tally Weijl, które możesz włożyć na bikini w drodze na plażę. W połączeniu z kapeluszem i japonkami stworzą idealny, wakacyjny outfit. W przerwie między skokami przez fale, a słonecznymi kąpielami, gdy najdzie Cię ochota na chłodny napój z parasolką w przybrzeżnym drink barze, aby osłonić się na chwilę przed słońcem, luźny kombinezon może stać się modną alternatywą dla klasycznego pareo.

Marc Jacobs, Donna Karan czy Chloe, jeśli potrzebujesz potwierdzenia od najlepszych, zajrzyj na wybiegi, tam wielkie nazwiska przekonają Cię o tym trendzie!

Źródło artykułu:Informacja prasowa