UrodaKoniec walki z układaniem. Zobacz zmysłowe cięcie wybierane przez gwiazdy

Koniec walki z układaniem. Zobacz zmysłowe cięcie wybierane przez gwiazdy

Koniec walki z układaniem. Zobacz zmysłowe cięcie wybierane przez gwiazdy
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Edyta Maciejczak
24.07.2017 15:28, aktualizacja: 24.07.2017 20:16

Włosy do ramion mają szereg zalet - są bardzo kobiece, zmysłowe i uwodzicielskie. Do tego długość do ramion jest praktyczna i pozwala na wykonanie wielu stylizacji, a ich ułożenie nie zabiera dużo czasu. O długość włosów do ramion pokusiło się także wiele gwiazd. Zobacz i oceń, którym z nich najbardziej do twarzy z takim cięciem.

Fryzury do ramion, które wybierają gwiazdy

Wygoda i praktyczność, jaką niosą ze sobą fryzury do ramion, zachęciły znane osobowości do wypraktykowania tej długości. Można wyróżnić trzy wersje fryzur do ramion, które najczęściej wybierają gwiazdy:

  • naturalna wersja fryzury do ramion – inaczej nazywana Wob, to idealne rozwiązanie dla kobiet ceniących naturalność i nieużywających kosmetyków do stylizacji. Naturalne ułożenie włosów uwydatnia ich fakturę. Najlepiej prezentują się ścięte na prosto, a cieniowanie zalecane jest tylko w przypadku włosów grubych. Końcówki powinny lekko falować;
  • prosta wersja fryzury do ramion – to przede wszystkim gładkie włosy. Zdecydowały się na nią gwiazdy o prostych włosach. Fryzura prezentuje się efektownie, gdy pasma lśnią i nie puszą się. Istotne w tym przypadku jest stosowanie wygładzających kosmetyków, a do stylizacji – termicznej prostownicy;
  • wersja kręcona fryzur do ramion – idealny sposób na naturalnie kręcone włosy. Gwiazdy, które wybrały tę wersję, mogą poszczycić się pięknymi falami, sprawiającymi wrażenie naturalnie skręconych. Panie, które z natury mają proste pasma, mogą podkręcić je przy użyciu wałków, papilotów lub termoloków. Należy pamiętać o odpowiednim strzyżeniu – cienkie włosy powinny unikać mocnego cieniowania. Fryzurę można utrwalić lekkim kosmetykiem i nie wolno przesadzić z jego ilością, ponieważ tylko zbytnio obciążymy włosy.

Fryzury do ramion – stylizacje gwiazd

Fryzury do ramion to uniwersalne cięcie dość popularne na czerwonym dywanie. Poniżej prezentujemy kilka najciekawszych gwiazdorskich stylizacji:

  • Cate Blanchett – aktorka postawiła na blond włosy lekko pofalowane i swobodnie opadające na ramiona. Prezentuje się niezwykle kobieco.
  • Rachel McAdams – swego czasu gwiazda nosiła delikatne fale sięgające do ramion, dodatkowo wzbogacone o dłuższą grzywkę zaczesywaną na boki.
  • Jennifer Lawrence – aktorka obcięła włosy w stylu fryzury bob z długą grzywką. Lekko pokręcone włosy podkreślają urok gwiazdy.
  • Marieta Żukowska – aktorka postawiła na proste włosy do ramion z lekko wycieniowanymi przednimi kosmykami.
  • Joanna Brodzik – aktorka wybrała mocno wycieniowane włosy do ramion lekko pofalowane z przedziałkiem na środku głowy. Dłuższa grzywka zmysłowo układa się po bokach twarzy.
  • Anna Popek – prezenterka nosi lekko pofalowane włosy do ramion oraz dłuższą grzywkę z przedziałkiem na środku.
  • Agnieszka Woźniak-Starak – dziennikarka zdecydowała się na proste włosy do ramion z przedziałkiem na środku głowy i delikatnie wycieniowanym przodem.