Trwa ładowanie...
d3q7ij2

Koniec walki z układaniem. Zobacz zmysłowe cięcie wybierane przez gwiazdy

Włosy do ramion mają szereg zalet - są bardzo kobiece, zmysłowe i uwodzicielskie. Do tego długość do ramion jest praktyczna i pozwala na wykonanie wielu stylizacji, a ich ułożenie nie zabiera dużo czasu. O długość włosów do ramion pokusiło się także wiele gwiazd. Zobacz i oceń, którym z nich najbardziej do twarzy z takim cięciem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Herbuś zdecydowała się na modną fryzurę do ramion
Edyta Herbuś zdecydowała się na modną fryzurę do ramion (Facebook.com)
d3q7ij2

Fryzury do ramion, które wybierają gwiazdy

Wygoda i praktyczność, jaką niosą ze sobą fryzury do ramion, zachęciły znane osobowości do wypraktykowania tej długości. Można wyróżnić trzy wersje fryzur do ramion, które najczęściej wybierają gwiazdy:

  • naturalna wersja fryzury do ramion – inaczej nazywana Wob, to idealne rozwiązanie dla kobiet ceniących naturalność i nieużywających kosmetyków do stylizacji. Naturalne ułożenie włosów uwydatnia ich fakturę. Najlepiej prezentują się ścięte na prosto, a cieniowanie zalecane jest tylko w przypadku włosów grubych. Końcówki powinny lekko falować;
  • prosta wersja fryzury do ramion – to przede wszystkim gładkie włosy. Zdecydowały się na nią gwiazdy o prostych włosach. Fryzura prezentuje się efektownie, gdy pasma lśnią i nie puszą się. Istotne w tym przypadku jest stosowanie wygładzających kosmetyków, a do stylizacji – termicznej prostownicy;
  • wersja kręcona fryzur do ramion – idealny sposób na naturalnie kręcone włosy. Gwiazdy, które wybrały tę wersję, mogą poszczycić się pięknymi falami, sprawiającymi wrażenie naturalnie skręconych. Panie, które z natury mają proste pasma, mogą podkręcić je przy użyciu wałków, papilotów lub termoloków. Należy pamiętać o odpowiednim strzyżeniu – cienkie włosy powinny unikać mocnego cieniowania. Fryzurę można utrwalić lekkim kosmetykiem i nie wolno przesadzić z jego ilością, ponieważ tylko zbytnio obciążymy włosy.
d3q7ij2

Fryzury do ramion – stylizacje gwiazd

Fryzury do ramion to uniwersalne cięcie dość popularne na czerwonym dywanie. Poniżej prezentujemy kilka najciekawszych gwiazdorskich stylizacji:

  • Cate Blanchett – aktorka postawiła na blond włosy lekko pofalowane i swobodnie opadające na ramiona. Prezentuje się niezwykle kobieco.

  • Rachel McAdams – swego czasu gwiazda nosiła delikatne fale sięgające do ramion, dodatkowo wzbogacone o dłuższą grzywkę zaczesywaną na boki.

  • Jennifer Lawrence – aktorka obcięła włosy w stylu fryzury bob z długą grzywką. Lekko pokręcone włosy podkreślają urok gwiazdy.

  • Marieta Żukowska – aktorka postawiła na proste włosy do ramion z lekko wycieniowanymi przednimi kosmykami.

  • Joanna Brodzik – aktorka wybrała mocno wycieniowane włosy do ramion lekko pofalowane z przedziałkiem na środku głowy. Dłuższa grzywka zmysłowo układa się po bokach twarzy.

  • Anna Popek – prezenterka nosi lekko pofalowane włosy do ramion oraz dłuższą grzywkę z przedziałkiem na środku.

  • Agnieszka Woźniak-Starak – dziennikarka zdecydowała się na proste włosy do ramion z przedziałkiem na środku głowy i delikatnie wycieniowanym przodem.

d3q7ij2

Podziel się opinią

Share

d3q7ij2

d3q7ij2