ModaKonkurs dla młodych projektantów: VIVA ALTA ROMA!

Konkurs dla młodych projektantów: VIVA ALTA ROMA!

Konkurs dla młodych projektantów: VIVA ALTA ROMA!
Źródło zdjęć: © materiały prasowe
23.05.2013 13:49, aktualizacja: 23.05.2013 14:04

VIAMODA INDUSTRIAL oraz marka Natasha Pavluchenko Design ogłaszają konkurs na projekt kreacji inspirowanej rzymskim street fashion. Nagrodą główną jest wyjazd do Rzymu na Alta Roma!

VIAMODA INDUSTRIAL oraz marka Natasha Pavluchenko Design ogłaszają konkurs na projekt kreacji inspirowanej rzymskim street fashion. Nagrodą główną jest wyjazd do Rzymu na Alta Roma!

Zwycięzca będzie mógł uczestniczyć w przygotowaniu profesjonalnego pokazu najnowszej kolekcji Haute Couture Natashy Pavluchenko. Kolekcja zostanie zaprezentowana podczas Alta Roma Alta Moda w Rzymie, odbywającego się w dniach 6- 10 lipca 2013 roku. Patronat Honorowy nad pokazem - podobnie jak podczas pierwszego, styczniowego pokazu - objęła Ambasada Rzeczpospolitej Polskiej w Rzymie.

Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do osób powyżej 18 roku życia. Mogą do niego przystąpić zarówno amatorzy, uczniowie i studenci, jak i osoby zawodowo zajmujące się projektowaniem ubioru.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać swój rysunek żurnalowy, który powinien być przygotowany w kolorystyce zaczerpniętej z tendencji obecnych w sezonie wiosna/ lato 2014. Dodatkowo należy przesłać pełny opis kreacji oraz krótkie CV twórcy. Przyjmowane są prace do 7 MB (rozdzielczość 300 DPI RGB, rozmiar 800/600).

Pracę należy przesłać na adres: konkurs@vmi.edu.pl do 20 czerwca do godziny 12.00. Oryginał pracy należy przesłać do 17 czerwca na adres: Viamoda Industrial, ul. Paca 37, 04-386 Warszawa. Koniecznie z dopiskiem: Konkurs-Alta Roma.

Więcej informacji na stronach: www.vmi.edu.pl, www.natashapavluchenko.pl

Regulamin konkursu dostępny * TUTAJ*

Źródło artykułu:Informacja prasowa