Blisko ludziKontrowersje po decyzji jurorów "Top Model". Z programem pożegnał się Bartosz Kloch

Kontrowersje po decyzji jurorów "Top Model". Z programem pożegnał się Bartosz Kloch

Kontrowersje w Top Model.
Kontrowersje w Top Model.
Źródło zdjęć: © Instagram.com

30.09.2021 13:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program "Top Model" od początku wzbudza wiele emocji. Zainteresowanie widzów skupia się nie tylko na metamorfozach ludzi aspirujących do bycia modelami, ale również na decyzjach jurorów. Ci ostatnio zdecydowali, że z programu odpada Bartek Kloch, poruszający się za pomocą protez nóg. "Wykorzystaliście go tylko" – ocenili fani produkcji.

Top Model już od pierwszej edycji budzi spore zainteresowanie telewidzów. Aktualnie na antenie TVN możemy oglądać już po raz dziesiąty zmagania młodych osób aspirujących do bycia modelami. W jubileuszowym wydaniu programu nie brakuje kontrowersji.

Mocne wrażenia

Spore emocje wywołały już pierwsze metamorfozy uczestników i pomysły na sesje. Uczestnicy pozowali z alpakami, które wyglądały na wystraszone, co nie spodobało się widzom. Podobne, negatywne emocje wzbudziły w obserwatorach przemiany modeli. Uznali je za nieprofesjonalne.

W piątym odcinku zaś fotografowano uczestników z owadami. Nie dość, że wyglądały groźnie, to jeszcze mogłyby wywołać silne reakcje alergiczne, niebezpieczne dla zdrowia a nawet życia. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post Karolina Jachorek, która na co dzień opiekuje się takimi stworzeniami, powiedziała, że branie tych owadów do ust czy nakładanie ich na twarz jest skrajnie nieodpowiedzialne.

Bartosz Kloch odpadł z programu

Bartosz Kloch, który porusza się za pomocą protez nóg odpadł w ostatnim odcinku i tym samym zakończył przygodę z "Top Model". Fani programu napisali, że to kompletnie zła decyzja i że Bartosz został wykorzystany.

"Masakra, Szkoda", "Bartek tydzień temu powinien opuścić program, ale chcieliście pokazać jaka z was tolerancyjna telewizja", "Kompletnie zła decyzja" – napisali na Instagramie wierni fani produkcji.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także