Trwa ładowanie...

Korwin Piotrowska pokazała się po 'botoksie'. "Żeby ci twarz nie opadła do biustu"

Karolina Korwin Piotrowska opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją po wizycie u kosmetyczki. Tak odpowiedziała na plotki, że stosuje botoks.

Share
Korwin Piotrowska pokazała się po 'botoksie'. "Żeby ci twarz nie opadła do biustu"
Źródło: Instagram.com, Fot: Karolina Korwin-Piotrowska
d4047e6

Dziennikarka często dzieli się "selfie" - ostatnio takie fotki robiła przy okazji publicznych wyjść. I wzbudzała niemały zachwyt, obserwatorom podobał się makijaż i hurtowo zostawiali tzw. lajki. Tym razem Korwin Piotrowska zebrała je jednak za coś innego.

"Postanowiłam sobie zrobić foto. Bez żadnej okazji. Bez makijażu. Null. A co tam. Święta idą. Nie jestem nastolatką" – napisała pod nowym zdjęciem. I w swoim stylu dodała, że tak właśnie wygląda po botoksie. "Podobno stosuję" – wyjaśniła. Nie zabrakło też rozwinięcia komentarza dotyczącego jej wieku.

Korwin Piotrowska nie ukrywa, ile ma lat. Okazuje się, że jej równolatki zadają pytanie, "co robić, żeby ci twarz nie opadła do biustu". I post jest na nie reakcją. Brak makijażu, botoksu i filtra spodobał się internautom. "Bez makijażu bomba", "Pięknie pani wygląda", "Wyglądasz piękniej i młodziej" - piszą.

d4047e6

Podziel się opinią

Share
d4047e6
d4047e6