UrodaKosmetyki L'Oreal za mniej niż 30 zł. Znaleźliśmy perełki

Kosmetyki L'Oreal za mniej niż 30 zł. Znaleźliśmy perełki

Kosmetyki L'Oreal za mniej niż 30 zł. Znaleźliśmy perełki
Źródło zdjęć: © Pixabay.com
Sylwia Ścibak
26.07.2018 11:03, aktualizacja: 26.07.2018 14:52

L'Oreal kojarzy się z luksusem. Nic dziwnego, gdyż koncern ten ma bardzo długą tradycję i produkuje mnóstwo kosmetyków cenionych na całym świecie. My znaleźliśmy świetne i skutecznie działające preparaty, za które zapłacisz mniej niż 30 zł.

L'Oreal – skuteczne kosmetyki, długa tradycja

Przedsiębiorstwo L'Oreal zostało założone w 1909 roku we Francji przez młodego chemika Eugène'a Schuellera, który postanowił produkować nieszkodliwe farby do blond włosów. Nazwa firmy pochodzi od łacińskiego słowa "aureale". Włosy po użyciu produktu Schullera miały być po prostu piękne, błyszczące i miękkie, właśnie jak aureola. Założyciel początkowo skupiał się na masowej produkcji farb, a potem – dostrzegając potrzeby klientów – rozszerzył działalność na inne kosmetyki do włosów, a nawet do twarzy. Przedsiębiorstwo wyszło poza granice Francji i otworzyło swoje oddziały m.in. w USA, Brazylii czy na Dalekim Wschodzie. Dziś ma swoje placówki w ponad 130 krajach.

Kosmetyki marki L'Oreal są bez wątpienia wysokiej jakości, co doceniają konsumenci niezależnie od klasy społecznej. Wszystko dlatego, że dla przedsiębiorstwa dbałość o bezpieczeństwo oraz skuteczność stoją na pierwszym miejscu. Firma prowadzi mnóstwo własnych badań naukowych i opracowuje własne patenty.

Kosmetyki L'Oreal występują również pod innymi nazwami, z czego nie wszyscy zdają sobie sprawę. Do firmy należą np. Garnier, Maybelline, Mixa, La Roche-Posay, Biotherm, Diesel czy Kiehl’s since 1851. Oferują preparaty z różnych półek cenowych, zarówno z wysokiej, jak i z niskiej, toteż każdy wśród nich znajdzie coś dla siebie.

Jakie kosmetyki znaleźliśmy?

Produkty L'Oreal dostępne za mniej niż 30 zł to przede wszystkim trwałe podkłady, pudry, tusze czy cienie. Prócz tego znaleźliśmy także kremy przeciwzmarszczkowe dla dojrzałych pań w różnym wieku, skuteczne produkty do włosów (np. szampony, odżywki, maski), również preparaty do oczyszczania twarzy (np. delikatne mleczka, żele, płyny micelarne, peelingi).

Obraz
© Instagram.com