Trwa ładowanie...
d2j0w24

Kosztują ok. 850 zł. Ludzie ustawiają się po nie w kolejce

Były już dzwony, rurki, typu boyfriend, takie z dziurami i we wszystkich kolorach tęczy. W sieciówkach pełno jest dżinsów typu mom – z podwyższonym stanem i o nieco szerszych nogawkach. Wydawać by się mogło, że to po nie kobiety specjalnie jadą do sklepu. Nic z tego! Jest jedna konkretna para, po którą stoi się już w kolejce. I kosztuje jedynie 850 złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kosztują ok. 850 zł. Ludzie ustawiają się po nie w kolejce
(Materiały prasowe)
d2j0w24

Muszą być przede wszystkim wygodne i dobrej jakości – w końcu dżinsy to jedne z najczęściej noszonych przez nas ubrań. Nie oznacza to jednak, że mają być w pełni klasyczne. Czasem warto dać się ponieść i kupić coś, co w danej chwili króluje wśród trendów. I tak właśnie stało się z dżinsami marki Mother Denim.

Pozornie prosty model o średnim stanie, postrzępionych nogawkach i ciemnoniebieskim kolorze doczekał się już listy 429 osób oczekujących. Dlaczego tak dużo osób chce te spodnie?

Materiały prasowe

Tajemnica tkwi w czerwonych lampasach, które je zdobią. Otóż połączenie ponadczasowego dżinsu z hitem tego sezonu w postaci lampasów musiało się udać. Model Insider Crop Step Fray kosztuje prawie 230 dolarów (ok. 850 złotych). Spodnie dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – są jeszcze białe z czarnymi lampasami, które kosztują 10 dolarów mniej, ale nie cieszą się takim zainteresowaniem odbiorców. Wysoka cena nie odstrasza jednak miłośników mody.

d2j0w24

Zapłacilibyście tyle za chwilową zachciankę?

d2j0w24

Podziel się opinią

Share

d2j0w24

d2j0w24