ycipk-1r5v5n

Koszulki z rodzinnymi napisami. Pomysł na prezent już do 39 zł

Prezent w postaci koszulki z rodzinnym napisem to jeden z zakupowych hitów. Jedne z nich są zabawne, drugie wzruszają do łez. Przegląd ubrań z zabawnymi nadrukami dla rodziców i dziadków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wspólne koszulki dla całej rodziny dostaniemy w dowolnym rozmiarze
Wspólne koszulki dla całej rodziny dostaniemy w dowolnym rozmiarze (Pixabay.com)
ycipk-1r5v5n

Koszulki z przesłaniem – wersja dla taty

Rodzice chętnie okazują dumę z posiadania dzieci i miłość do córeczki lub synka. Jednym ze sposobów na to, aby oznajmić swoje uczucia całemu światu, są koszulki z rodzinnymi nadrukami i zabawnymi napisami. Takie koszulki to pomysł na prezent zarówno dla rodziców, jak i podarunek od dorosłych dzieci dla dziadków dziecka. Wyluzowana postawa i poczucie humoru, a także troska o przyszłość "małej księżniczki" – takie rodzaje treści znajdziemy na koszulkach dla tatusiów. Te, które spodobały nam się najbardziej, są też najbardziej wymowne:

Do wyboru mamy dużo wzorów i kolorów. Wiele modeli dostaniemy też w wersji dla niemowląt i dzieci.

ycipk-1r5v5n

Koszulki z przesłaniem – wersja dla mamy

Modele dla kobiet wyróżniają się treścią, która podkreśla to, jak bardzo mama jest niezastąpiona w codziennym trudzie wychowania dzieci.

Niektóre z nich w zabawny sposób podchodzą do wybranych kwestii macierzyństwa. Można wybrać np. bluzkę, która pozwoli mamie dziecka poczuć się jak księżniczka, odpocząć albo wrzucić na luz po cięższym dniu.

ycipk-1r5v5n
Instagram.com
Podziel się

Zabawne koszulki dla dziadków

Upominek na urodziny lub święto babci i dziadka pod postacią koszulki lub bluzki z napisem stał się bardzo popularny. Miły i zabawny nadruk podkreśli ważną rolę, jaką dziadkowie odgrywają w wychowaniu dziecka. Taki prezent sprawi, że poczują się docenieni, nawet jeśli mieszkają daleko od wnucząt i widują je głównie przy okazji rodzinnych spotkań.

ycipk-1r5v5n

Koszulki z napisami – zadbaj o właściwą pielegnację

Koszulki z napisem posłużą nam dłużej, jeśli będziemy o nie właściwie dbać. Przy zakupie zwróćmy uwagę na gramaturę tkaniny, czyli jej masę na określonej powierzchni, mierzoną w gramach na metr kwadratowy materiału. Im wyższa gramatura tkaniny, tym jest ona grubsza, a przez to trwalsza. Ważna jest też jakość nadruku na koszulce oraz to, czy został on wykonany ekologiczną farbą. Niektóre nadruki są wykonane z nietrwałych farb, które mogą blaknąć, wykruszać się lub ścierać. Aby zostały z nami dłużej, koszulka powinna być prana i prasowana po przewróceniu wewnętrzną stroną na wierzch.

unsplash.com
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1r5v5n

ycipk-1r5v5n
ycipk-1r5v5n