ModaKoszulki z rodzinnymi napisami. Pomysł na prezent już do 39 zł

Koszulki z rodzinnymi napisami. Pomysł na prezent już do 39 zł

Koszulki z rodzinnymi napisami. Pomysł na prezent już do 39 zł
Źródło zdjęć: © Pixabay.com
19.04.2018 15:12, aktualizacja: 20.04.2018 11:49

Prezent w postaci koszulki z rodzinnym napisem to jeden z zakupowych hitów. Jedne z nich są zabawne, drugie wzruszają do łez. Przegląd ubrań z zabawnymi nadrukami dla rodziców i dziadków.

Koszulki z przesłaniem – wersja dla taty

Rodzice chętnie okazują dumę z posiadania dzieci i miłość do córeczki lub synka. Jednym ze sposobów na to, aby oznajmić swoje uczucia całemu światu, są koszulki z rodzinnymi nadrukami i zabawnymi napisami. Takie koszulki to pomysł na prezent zarówno dla rodziców, jak i podarunek od dorosłych dzieci dla dziadków dziecka. Wyluzowana postawa i poczucie humoru, a także troska o przyszłość "małej księżniczki" – takie rodzaje treści znajdziemy na koszulkach dla tatusiów. Te, które spodobały nam się najbardziej, są też najbardziej wymowne:

Do wyboru mamy dużo wzorów i kolorów. Wiele modeli dostaniemy też w wersji dla niemowląt i dzieci.

Koszulki z przesłaniem – wersja dla mamy

Modele dla kobiet wyróżniają się treścią, która podkreśla to, jak bardzo mama jest niezastąpiona w codziennym trudzie wychowania dzieci.

Niektóre z nich w zabawny sposób podchodzą do wybranych kwestii macierzyństwa. Można wybrać np. bluzkę, która pozwoli mamie dziecka poczuć się jak księżniczka, odpocząć albo wrzucić na luz po cięższym dniu.

Obraz
© Instagram.com

Zabawne koszulki dla dziadków

Upominek na urodziny lub święto babci i dziadka pod postacią koszulki lub bluzki z napisem stał się bardzo popularny. Miły i zabawny nadruk podkreśli ważną rolę, jaką dziadkowie odgrywają w wychowaniu dziecka. Taki prezent sprawi, że poczują się docenieni, nawet jeśli mieszkają daleko od wnucząt i widują je głównie przy okazji rodzinnych spotkań.

Koszulki z napisami – zadbaj o właściwą pielegnację

Koszulki z napisem posłużą nam dłużej, jeśli będziemy o nie właściwie dbać. Przy zakupie zwróćmy uwagę na gramaturę tkaniny, czyli jej masę na określonej powierzchni, mierzoną w gramach na metr kwadratowy materiału. Im wyższa gramatura tkaniny, tym jest ona grubsza, a przez to trwalsza. Ważna jest też jakość nadruku na koszulce oraz to, czy został on wykonany ekologiczną farbą. Niektóre nadruki są wykonane z nietrwałych farb, które mogą blaknąć, wykruszać się lub ścierać. Aby zostały z nami dłużej, koszulka powinna być prana i prasowana po przewróceniu wewnętrzną stroną na wierzch.

Obraz
© unsplash.com