Trwa ładowanie...
d1jf7yg

Koszulki z rodzinnymi napisami. Pomysł na prezent już do 39 zł

Prezent w postaci koszulki z rodzinnym napisem to jeden z zakupowych hitów. Jedne z nich są zabawne, drugie wzruszają do łez. Przegląd ubrań z zabawnymi nadrukami dla rodziców i dziadków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wspólne koszulki dla całej rodziny dostaniemy w dowolnym rozmiarze
Wspólne koszulki dla całej rodziny dostaniemy w dowolnym rozmiarze (Pixabay.com)
d1jf7yg

Koszulki z przesłaniem – wersja dla taty

Rodzice chętnie okazują dumę z posiadania dzieci i miłość do córeczki lub synka. Jednym ze sposobów na to, aby oznajmić swoje uczucia całemu światu, są koszulki z rodzinnymi nadrukami i zabawnymi napisami. Takie koszulki to pomysł na prezent zarówno dla rodziców, jak i podarunek od dorosłych dzieci dla dziadków dziecka. Wyluzowana postawa i poczucie humoru, a także troska o przyszłość "małej księżniczki" – takie rodzaje treści znajdziemy na koszulkach dla tatusiów. Te, które spodobały nam się najbardziej, są też najbardziej wymowne:

Do wyboru mamy dużo wzorów i kolorów. Wiele modeli dostaniemy też w wersji dla niemowląt i dzieci.

Koszulki z przesłaniem – wersja dla mamy

Modele dla kobiet wyróżniają się treścią, która podkreśla to, jak bardzo mama jest niezastąpiona w codziennym trudzie wychowania dzieci.

Niektóre z nich w zabawny sposób podchodzą do wybranych kwestii macierzyństwa. Można wybrać np. bluzkę, która pozwoli mamie dziecka poczuć się jak księżniczka, odpocząć albo wrzucić na luz po cięższym dniu.

   Instagram.com
(Instagram.com)

Zabawne koszulki dla dziadków

Upominek na urodziny lub święto babci i dziadka pod postacią koszulki lub bluzki z napisem stał się bardzo popularny. Miły i zabawny nadruk podkreśli ważną rolę, jaką dziadkowie odgrywają w wychowaniu dziecka. Taki prezent sprawi, że poczują się docenieni, nawet jeśli mieszkają daleko od wnucząt i widują je głównie przy okazji rodzinnych spotkań.

Koszulki z napisami – zadbaj o właściwą pielegnację

Koszulki z napisem posłużą nam dłużej, jeśli będziemy o nie właściwie dbać. Przy zakupie zwróćmy uwagę na gramaturę tkaniny, czyli jej masę na określonej powierzchni, mierzoną w gramach na metr kwadratowy materiału. Im wyższa gramatura tkaniny, tym jest ona grubsza, a przez to trwalsza. Ważna jest też jakość nadruku na koszulce oraz to, czy został on wykonany ekologiczną farbą. Niektóre nadruki są wykonane z nietrwałych farb, które mogą blaknąć, wykruszać się lub ścierać. Aby zostały z nami dłużej, koszulka powinna być prana i prasowana po przewróceniu wewnętrzną stroną na wierzch.

   unsplash.com
(unsplash.com)
d1jf7yg

Podziel się opinią

Share
d1jf7yg
d1jf7yg