Kotońska chciała się pochwalić, zalała ją fala krytyki. "Aż oczy bolą"

Kotońska chciała się pochwalić, zalała ją fala krytyki. "Aż oczy bolą"

Agnieszka Kotońska to jedna z gwiazd TTV
Agnieszka Kotońska to jedna z gwiazd TTV
Źródło zdjęć: © AKPA
05.04.2023 13:09, aktualizacja: 05.04.2023 13:56

Agnieszka Kotońska, gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem", pochwaliła się na Instagramie efektami wizyty u fryzjera. Choć uczesanie i odświeżony kolor włosów przypadły jej fanom do gustu, niektórzy zwrócili uwagę na coś jeszcze. I skrytykowali celebrytkę.

Choć pomysł oglądania w telewizji ludzi, którzy... oglądają telewizję, może dziwić, program "Gogglebox. Przed telewizorem" ma wielu oddanych widzów. Polska edycja brytyjskiego hitu doczekała się w TTV już 17 serii i ponad 250 odcinków. W wielu z nich mogliśmy oglądać rodzinę Kotońskich.

Została gwiazdą telewizji. Teraz podbija internet

Największą gwiazdą medialnej familii jest bez wątpienia Agnieszka Kotońska, która nie tylko komentuje seriale i programy telewizyjne, ale realizuje się też jako internetowa influencerka. Tylko na Instagramie obserwuje ją niemal 350 tysięcy fanów. Na ich oczach przeszła radykalną metamorfozę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Celebrytka schudła kilkadziesiąt kilogramów i zaczęła eksperymentować z garderobą. Zmiany na tym się jednak nie kończą, bo ostatnio pochwaliła się też zupełnie nową fryzurą. "To moja nowa fryzurka" - ogłosiła w mediach społecznościowych, załączając zdjęcie prosto z salonu.

Kotońska nie zrezygnowała z długich pukli, ale wyraźnie odświeżyła kolor. Postawiła na ciepły blond, który podkreśliła zdecydowanie jaśniejszymi pasmami tuż przy twarzy. "Ślicznie wyglądasz", "Ładnie pani w tych włosach", "Cudnie", "Klasa" - skomplementowali ją fani. Pojawiły się też głosy, że chociaż fryzura wygląda korzystnie, gwiazda "Gogglebox" zaliczyła inną wpadkę.

"Fryzura ładna, ale...". Wypatrzyli to na zdjęciu Kotońskiej

"Od filtrów aż oczy bolą. Przecież w TV tak nie wygląda" - oceniła jedna z obserwatorek, a jej komentarz zdobył kilkadziesiąt polubień. "Po co te filtry na twarzy?" - zapytał ktoś inny. "Jaka pani sztuczna" - skrytykowała ją kolejna osoba.

Celebrytka dotąd nie odniosła się do krytycznych wypowiedzi internautów. Te pojawiły się zresztą nie pierwszy raz. Pod jej zdjęciami "fani" regularnie sugerują, że powinna ograniczyć korzystanie z aplikacji upiększających. I bez nich jest atrakcyjną kobietą.

Przypomnijmy, że niedawno Kotońscy przeżyli rodzinny dramat. Pod koniec marca Artur, mąż Agnieszki, poinformował o śmierci swojej mamy. "(...) Jednego mnie tylko nie nauczyłaś - jak żyć bez ciebie. Do zobaczenia" - zwrócił się do niej na Instagramie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!