Kryzys w małżeństwie? Mówi o "różnicach kulturowych"

Kryzys w małżeństwie? Mówi o "różnicach kulturowych"

Emilia Komarnicka-Klynstra odniosła się do plotek o kryzysie w małżeństwie
Emilia Komarnicka-Klynstra odniosła się do plotek o kryzysie w małżeństwie
Źródło zdjęć: © AKPA
30.09.2023 15:58, aktualizacja: 01.10.2023 11:49

Emilia Komarnicka Klynstra chroni swoją prywatność i rzadko bryluje "na salonach". W najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoim małżeństwie i wyzwaniach, z jakimi mierzy się na co dzień.

Emilia Komarnicka-Klynstra to aktorka teatralna i filmowa, która szerszej publiczności dało się poznać dzięki roli Agaty Woźnickiej, lekarki z Leśnej Góry w serialu "Na dobre i na złe". Od sześciu lat jest związana z aktorem Redbadem Klynstra-Komarnickim. Para stroni od ścianek, a kadrami z życia prywatnego czasem dzieli się za pośrednictwem Instagrama.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Męża poznała na planie "Na dobre i na złe"

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki poznali się na planie serialu "Na dobre i na złe", ale zakochali się w sobie nieco później. Zaiskrzyło między nimi podczas wspólnej pracy w teatrze. W sierpniu 2017 r. wzięli ślub, wychowują dwóch synów — Kosmę i Tymoteusza. Miesiąc temu celebrowali szóstą rocznicę ślubu.

Kryzys w małżeństwie? Aktorka komentuje

Ostatnie miesiące Emilia Komarnicka-Klynstra spędziła na przygotowaniach spektaklu taneczno-muzycznego "Kto ma Klucz", nad którym pracowała wspólnie ze Stefano Terrazino.

Czułe nagrania oraz intymne kadry, którymi aktorka i tancerz dzielili się za pośrednictwem mediów społecznościowych, wywołały lawinę komentarzy. W wywiadzie dla PAP Life aktorka opowiedziała o małżeństwie i o codziennych wyzwaniach. Odniosła się również do spekulacji o kryzysie w związku.

- To zależy, co nazywamy kryzysem. My z Redbadem akceptujemy zmiany. Dosyć szybko od poznania się wzięliśmy ślub, wkrótce na świat przyszedł nasz pierwszy syn, potem drugi, w tym czasie trzy razy się przeprowadzaliśmy, do tego doszła zmiana pracy mojego męża. Tak naprawdę dopiero teraz mamy przestrzeń, żeby wszystko poukładać, ujrzeć siebie, swoje potrzeby - wyznała aktorka.

Emilia Komarnicka-Klynstra zwróciła też uwagę na różnice kulturowe między nią a mężem.

- Redbad został wychowany w zupełnie innej rodzinie niż ja, do tego dochodzą różnice kulturowe między nami, bo on pochodzi z Holandii. Do wielu spraw mamy kompletnie różne podejście. Ja, mimo artystycznej natury, jestem zadaniowa, mocno stoję na ziemi. Jeśli mam coś do wykonania, to chcę to zrobić natychmiast. Natomiast Redbad jest najbardziej produktywny, kiedy działa pod presją czasu - dodała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.