GwiazdyKrzysztof Ibisz wziął udział w #10yearschallenge. Wywołał salwę śmiechu

Krzysztof Ibisz wziął udział w #10yearschallenge. Wywołał salwę śmiechu

Krzysztof Ibisz wziął udział w #10yearschallenge. Wywołał salwę śmiechu
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
24.01.2019 08:16, aktualizacja: 24.01.2019 14:42

Krzysztof Ibisz postanowił dołączyć do wyzwania "10 years challenge", które od tygodni cieszy się w sieci ogromną popularnością. Internauci pokładają się ze śmiechu. "Zdjęcie typu: Znajdź różnice" - napisał jeden z obserwatorów.

Dyskusja na temat wyglądu Krzysztofa Ibisza trwa od lat. Wszyscy zastanawiają się, jak to jest, że prezenter praktycznie się nie starzeje. Sam Ibisz nie stroni od żartów dotyczących swojej aparycji. Najnowszym postem na Instagramie udowodnił, że ma dystans do siebie.

Dziennikarz dołączył do grona gwiazd, które biorą udział w wyzwaniu #10yearschallenge, które polega na porównaniu swojego zdjęcia sprzed dekady z nową fotografią. Ibisz tym razem przeszedł samego siebie. Udostępnił dwie takie same fotografie. "Czy myślicie, że wygrywam w tej konkurencji?" - podpisał kolaż.

Internauci jednogłośnie stwierdzili, że bezkonkurencyjnie wygrywa to wyzwanie. Żartują, że gwiazda powinna zagrać w "Ciekawym przypadku Benjamina Buttona", gdzie główny bohater robił się coraz młodszy. Pod fotografią żartów nie ma końca. Internauci piszą: "Latka lecą a Krzysiu nadal taki sam" czy "Wiecznie młody"

Fani w komentarzach urządzili konkurs: "Znajdź różnicę". "Po prawej doliczyłam się jednego siwego włosa więcej" - odpowiedziała jedna z Instagramerek, "Tylko ucho inne ale jest ok, i tu, i tu!" - dodała kolejna osoba.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta