Trwa ładowanie...
d3tqt1y

Ksiądz popiera Cejrowskiego. "Najwięcej pedofilów jest wśród nauczycieli"

Jeden z księży z Parafii Matki Boskiej Pocieszenia w Budzowie opublikował w kościelnym biuletynie informacyjnym kontrowersyjny cytat dotyczący pedofilii, "Kleru" i polityki. Nie oznaczył autora, ale udało nam się dowiedzieć, że cytowane słowa należą do Wojciecha Cejrowskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Słowa Wojciecha Cejrowskiego nie po raz pierwszy budzą kontrowersje
Słowa Wojciecha Cejrowskiego nie po raz pierwszy budzą kontrowersje (Forum, Fot: Sławomir Olzacki)
d3tqt1y

Poniżej publikujemy fragment biuletynu, który otrzymaliśmy na dziejesie:

zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Podziel się

Można przeczytać tam, że: "Czynnikiem wysokiego ryzyka pedofilii nie jest sutanna, ale #homoseksualizm. Poszukiwanie pedofilów należy zacząć od gniazd homo. Wszystkich, nie tylko tych w KK. Lewica tego nie chce, bo ochrona pederastów to dla nich ważniejszy interes niż ochrona dzieci (...) Zestawienie danych z policji, sądów i więzień wykazało, że najwięcej pedofilów jest wśród nauczycieli, a nie wśród duchownych. Czyli... dzieci są statystycznie bezpieczniejsze na plebanii niż w szkole".

d3tqt1y

Słowa Wojciecha Cejrowskiego nie po raz pierwszy budzą kontrowersje. Nie publikuje on żadnych odniesień do wyżej wspomnianych statystyk, ciężko też mówić o tym, czy to "statystyczne bezpieczeństwo" jest prawdziwe, bez dostępu do danych.

Cejrowski dodaje także, że: "Ze statystyk policyjnych, sądowych i więziennych wynika, że wśród homoseksualistów jest dużo więcej pedofilów niż wśród reszty ludzi". Tutaj również nie ma żadnego odnośnika ani śladu po tym, skąd zostały wzięte te informacje.

Biuletyn wywołał oburzenie wśród mieszkańców, a w szczególności wśród przedstawicieli miejscowej szkoły. Pan Wojciech z Budzowa napisał, że coraz głośniej mówi się u nich o ostatniej produkcji filmowej "Kler": "Głos zabrał także proboszcz mojej Parafii (...). W biuletynie nic więcej na temat tekstu nie dopisano. Dodam, że wywołał on oburzenie, szczególnie w środowisku nauczycieli".

d3tqt1y

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d3tqt1y

d3tqt1y
d3tqt1y