GwiazdyKsiążę Harry był zazdrosny o księcia Williama i Kate Middleton

Książę Harry był zazdrosny o księcia Williama i Kate Middleton

Książę Harry był zazdrosny o księcia Williama i Kate Middleton
Źródło zdjęć: © Getty Images
Dominika Czerniszewska
04.07.2019 08:56, aktualizacja: 04.07.2019 10:23

Książę Harry przez długi czas był zazdrosny o księcia Williama i Kate Middleton. Prawdę ujawnił były lokaj księżnej Diany Paul Burrell. Choć mówi się o konflikcie między Harrym a Williamem, Burrel ma swoją teorię na ten temat.

Książę Harry był zazdrosny o księcia Williama i Kate Middleton

Na początku tego roku książę Harry i książę William rozłączyli swoje gospodarstwa. Rodzina królewska rozrasta się, a oni przygotowują się do przyszłych ról. Ta wiadomość tylko podsyciła spekulacje, że stosunki między braćmi rozluźniły się od czasu pojawienia się w życiu Harry'ego Meghan Markle.

Paul Burrell, bliski powiernik i kamerdyner księżnej Diany, twierdzi, że książę Harry przez długi czas był zazdrosny o swojego brata z powodu jego związku z Kate Middleton.

– Myślę, że przez długi czas Harry patrzył na swojego brata i zazdrościł mu, myślał: "Chciałbym trochę tak, chciałbym założyć rodzinę" – powiedział Burrell w rozmowie z brytyjskimi mediami. Kamerdyner nie ma wątpliwości, że pojawienie się Meghan nie wpływa negatywnie na relację Harry'ego i Williama. Jego zdaniem śmierć matki na zawsze scementowała ich przyjaźń.

Książę William i Kate Middleton pobrali się w 2011 roku. Poznali się na uniwersytecie w St. Andrews. Książę i księżna Cambridge mają trójkę dzieci – księcia Jerzego, księżniczkę Charlotte i księcia Ludwika.

Książę Harry, po latach szaleństw, ustatkował się u boku byłej aktorki Meghan Markle. Para wzięła ślub 19 maja 2018 roku. Kilka miesięcy temu na świat przyszedł ich syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Źródło: express.co.uk

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl