GwiazdyKsiążę Harry "zignorował" Meghan. Fani niezadowoleni przez wideo

Książę Harry "zignorował" Meghan. Fani niezadowoleni przez wideo

Książę Harry "zignorował" Meghan. Fani niezadowoleni przez wideo
Źródło zdjęć: © Screen / Twitter
Karolina Błaszkiewicz
03.07.2019 09:49, aktualizacja: 03.07.2019 19:27

Książę Harry nie spojrzał na Meghan Markle, kiedy ta chciała mu coś powiedzieć. A tak przynajmniej uważają fani pary książęcej, którzy zobaczyli wideo z meczu New York Yankees i Boston Red Sox.

Książę Harry i Meghan Markle

#

Książę Harry znowu podpadł wielbicielom rodziny królewskiej. Tym razem poszło o rzekome lekceważenie małżonki. Wystarczyło, że spojrzeli na krótki filmik, na którym widać, jak Meghan Markle mówi coś do męża, a ten patrzy w inną stronę.

Sytuacja miała miejsce na meczu New York Yankess i Boston Red Sox, gdzie księżna pokazała się po raz drugi po porodzie. Wcześniej ona i Harry odwiedzili zawodników, przyjmując prezenty dla ich kilkutygodniowego syna Archiego.

Książę Harry zignorował żonę?

#

Internauci wydali wyrok, że Harry źle traktuje matkę swojego dziecka.

Zobacz też: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

"Czy to moja wyobraźnia, czy Harry ma gdzieś Meghan?" – padło pytanie w komentarzach. "Całkiem często się tak zachowuje…" – zauważył inny fan Windsorów. Kolejny napisał: "Jej mina, gdy się od niej odwraca – bezcenna". Ktoś zasugerował też, że ktoś "powinien stworzyć kompilację wszystkich sytuacji, gdy została zignorowana".

Nie tak dawno podczas Trooping The Colour kilkukrotnie powtórzył żonie, że "ma się odwrócić". Zagubiona Meghan Markle nie wiedziała, jak stanąć na balkonie Pałacu Buckingham.