GwiazdyKsiążę Harry założył dziwaczną, czarną obrączkę. Wiadomo, co to

Książę Harry założył dziwaczną, czarną obrączkę. Wiadomo, co to

Książę Harry założył dziwaczną, czarną obrączkę. Wiadomo, co to
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
18.10.2018 16:19, aktualizacja: 18.10.2018 16:53

Książę Harry przybył do Australii i mimo że uwaga skierowana jest głównie na jego żonę, to ludzie zauważyli pewien szczegół. Chodzi o obrączkę, którą monarcha nosi na prawej dłoni. Szybko wyjaśniono, czym jest.

Ciemna, tytanowa obrączka wywołała niemałą dyskusję w mediach społecznościowych. Internauci zastanawiali się, po co ją założył i dlaczego tak dziwnie wygląda. Nie przypomina bowiem "normalnej" ozdoby. Brytyjskie media przybyły ciekawskim z pomocą.

Śledztwo dziennikarzy nie trwało długo. Ustalili, że obrączka, którą książę Harry nosi na prawej dłoni, nazywa się "Oura Ring" i ma istotne funkcje zdrowotne. Warta od 200 do 1 tys. funtów służy do dokładnego mierzenia snu i innych aktywności.

Tabloidy informują, że Harry może testować gadżet, połączony ze smartfonem, z powodu ciąży Meghan. – Oboje są zresztą bardzo świadomi, jeśli chodzi o zdrowie – mówi w rozmowie z "The Sun" dr Rebecca Robbins z NYU School of Medicine’s Center for Health Behavior Change. – Miło widzieć, że Harry dba o siebie w taki sposób – dodaje.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl