Trwa ładowanie...
d19398n

Książę William spędził noc na ulicy. Powód nie jest oczywisty

Książę William spędził jedną z sierpniowych nocy, śpiąc w kartonie na ulicy. Wcześniejsza wizyta w lokalnym pubie nie ma z tym zbyt wiele wspólnego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę William nocował na ulicy
Książę William nocował na ulicy (Getty Images)
d19398n

Książę William wie, jak ważne jest zrozumienie obywateli Wielkiej Brytanii, dlatego nieustannie stara się budować z nimi trwałą relację. Idąc w ślady matki, wykazuje się wrażliwością na krzywdę drugiego człowieka i zawsze stara się pomagać potrzebującym.

Nikogo nie zdziwiło to, że kiedy na początku lipca wybrał się do pubu, który znajdował się w sąsiedztwie i przy kuflu cydru i chipsach, życzył właścicielom powodzenia w funkcjonowaniu w nowej pandemicznej rzeczywistości.

Książę William nocował na ulicy

Książę William wspiera wiele organizacji charytatywnych. Jego matka zawsze podkreślała: "Nie ma żadnej księżniczki, jestem Diana, to jest William, a to Harry". Kierując się tymi słowami, stara się, żeby każdy czuł się przy nim swobodnie.

d19398n

W 2005 roku objął patronat nad grupą Centrepoint, która wspiera bezdomną młodzież. Chcąc lepiej zrozumieć jej podopiecznych, zdecydował się spędzić jedną noc na ulicy w 2009 roku. Spał w jednej z alejek, obok koszy na śmieci. Całą noc towarzyszył mu strach.

"Jeden z najgorszych momentów to ten, gdy podczas snu prawie przejechała nas zamiatarka. Nigdy nie byłem szczęśliwszy, kiedy wreszcie zobaczyłem wschodzące słońce" – opowiadał później.

Teraz fotografię udostępnił na oficjalnym profilu na Instagramie i wrócił wspomnieniami do tamtego czasu. "Będzie świetnym królem" – zachwycali się obserwatorzy.

d19398n

Trendy na lato 2020: Nowe spojrzenie na skandynawski styl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d19398n

Podziel się opinią

Share
d19398n
d19398n