Blisko ludziKate Middleton w 4. ciąży? Wszyscy patrzą na jej włosy

Kate Middleton w 4. ciąży? Wszyscy patrzą na jej włosy

Kate Middleton odświeżyła fryzurę i zaczęły się plotki
Kate Middleton odświeżyła fryzurę i zaczęły się plotki
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz

19.08.2020 12:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Królewska ciąża to coś, co mogłoby odciągnąć uwagę od ostatnich skandali na brytyjskim dworze. I dziś, jak zauważa jeden z tabloidów, Kate Middleton może dawać subtelne znaki, że spodziewa się kolejnego dziecka. Ponoć wystarczy spojrzeć na jej fryzurę.

Księżna Cambridge doskonale wypełnia swoje obowiązki od początku małżeństwa z księciem Williamem. Można spokojnie powiedzieć, że z roku na rok idzie jej coraz lepiej. Jest idealna pod każdym względem i to bardzo podoba się Brytyjczykom. Z zadowoleniem obserwują, jak radzi sobie w roli matki trzech przyszłych monarchów Anglii. Według tabloidu "Express", być może wkrótce i czwórki.

Kate Middleton w 4. ciąży?

Nikt nie ma wątpliwości, że Windsorowie mierzą się z największym kryzysem od czasu rozwodu księcia Karola i Lady Di. Najpierw mocne oskarżenia wobec księcia Andrzeja, który zadawał się z pedofilem Jeffreyem Epsteinem i miał korzystać z usług jego seksualnych niewolnic, a potem odejście Harry'ego i Meghan Markle z dworu. Informacja o ciąży na pewno ociepliłaby wizerunek rodziny królewskiej.

Jakichkolwiek jej oznak doszukuje się u trzech pań: księżniczek Beatrycze i Eugenii oraz Kate Middleton. Jak przekonuje "Express", to ta ostatnia może spodziewać się dziecka. Podczas ciąży z poprzednimi dziećmi eksperci zauważyli u niej pewną cechę. A była nią zmiana fryzury. Znana z długich pukli księżna podcinała je nieco i odgarniała je w charakterystyczny sposób podczas pierwszych tygodni swojego błogosławionego stanu.

Stylista fryzur gwiazd James Johnson w rozmowie z gazetą wyjaśnił, dlaczego krótsze włosy mogą sugerować ciążę. Jego zdaniem, gdy oczekiwała przyjścia na świat Louisa, zmieniła fryzurę, co jest bardzo dobrym wyjściem dla przyszłych mam. – Krótsze włosy pomagają zachować ich świeżość.

Kiedy jesteś w ciąży, możesz czuć się słabo pod względem poczucia własnej wartości, ponieważ twoje ciało przechodzi tak drastyczne zmiany w ciągu dziewięciu miesięcy, więc Kate mogła iść do fryzjera włosy, aby zwiększyć pewność siebie i eksperymentować z nowym wyglądem, gdy nie mogła czuć się w 100 proc. sobą – stwierdził.

Na ostatnich zdjęciach Kate rzeczywiście ma nieco inną fryzurę, choć oczywiście dopóki sama nie ogłosi, że spodziewa się dziecka, można tylko na ten temat spekulować. Fani jednak głęboką wierzą, że wkrótce spekulacje okażą się prawdą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także