Trwa ładowanie...
d2maz85

Księżna Diana mogła uniknąć śmierci? Jasnowidzka twierdziła, że widzi wypadek

Księżna Diana zginęła 31 sierpnia 1997 r. w wypadku samochodowym w Paryżu. Kilkanaście miesięcy wcześniej jasnowidzka Simone Simmons powiedziała Dianie o strasznej wizji. Przypadkiem usłyszeć to miał książę Harry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Harry podczas pogrzebu księżnej Diany, ukochanej mamy
Książę Harry podczas pogrzebu księżnej Diany, ukochanej mamy (Getty Images)
d2maz85

Księżna Diana – wypadek

Śmierć księżnej Diany wstrząsnęła całym światem. Równie wstrząsający był widok Williama i Harry'ego, którzy odprowadzali trumnę wraz z ojcem, księciem Karolem. Nikt nie miał pojęcia, co przeżywają dorastający wtedy książęta. Po latach podano, że Harry dowiedział się o wypadku na długo przed nim.

d2maz85

Dziennikarka Katie Nicholl w biografii księcia opisała wizytę Simone Simmons, powiernicy księżnej w pałacu Kensington. "Harry leżał na kanapie z głową na kolanach matki, a kobiety rozmawiały. Diana od jakiegoś czasu interesowała się spirytualizmem i astrologią, a Simmons była wówczas uzdrowicielką (…)" – pisała Nicholl, dodając, że powiernica matki fascynowała księcia.

Kiedy tej wydawało się, że Harry usnął, powiedziała Dianie o zbliżającym się wypadku. "'Jaki wypadek?', szepnęła Diana. 'Z czyim udziałem, Simone?'.'Nie wiem', odpowiedziała tamta" – twierdziła dziennikarka. "'Widzę cztery osoby w samochodzie i straszną kraksę. Nie mam pojęcia, kim są te osoby'. Nie wiedziały, że Harry usłyszał każde słowo" – przekonywała.

Księżna Diana w chwili śmierci miała zaledwie 36 lat. Wraz z nią w tunelu Alma zginęli jej partner, miliarder Dodi Al-Fayed i kierowca Henri Paul. Uciekali przed goniącą ich hordą paparazzich.

d2maz85

Zobacz także:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2maz85

Podziel się opinią

Share

d2maz85

d2maz85