Trwa ładowanie...

Księżna Diana mogła uniknąć śmierci? Jasnowidzka twierdziła, że widzi wypadek

Księżna Diana zginęła 31 sierpnia 1997 r. w wypadku samochodowym w Paryżu. Kilkanaście miesięcy wcześniej jasnowidzka Simone Simmons powiedziała Dianie o strasznej wizji. Przypadkiem usłyszeć to miał książę Harry.

Share
Księżna Diana mogła uniknąć śmierci? Jasnowidzka twierdziła, że widzi wypadek
Źródło: Getty Images
dmbsuqo
Księżna Diana – wypadek

#

Śmierć księżnej Diany wstrząsnęła całym światem. Równie wstrząsający był widok Williama i Harry'ego, którzy odprowadzali trumnę wraz z ojcem, księciem Karolem. Nikt nie miał pojęcia, co przeżywają dorastający wtedy książęta. Po latach podano, że Harry dowiedział się o wypadku na długo przed nim.

dmbsuqo

Dziennikarka Katie Nicholl w biografii księcia opisała wizytę Simone Simmons, powiernicy księżnej w pałacu Kensington. "Harry leżał na kanapie z głową na kolanach matki, a kobiety rozmawiały. Diana od jakiegoś czasu interesowała się spirytualizmem i astrologią, a Simmons była wówczas uzdrowicielką (…)" – pisała Nicholl, dodając, że powiernica matki fascynowała księcia.

Kiedy tej wydawało się, że Harry usnął, powiedziała Dianie o zbliżającym się wypadku. "'Jaki wypadek?', szepnęła Diana. 'Z czyim udziałem, Simone?'.'Nie wiem', odpowiedziała tamta" – twierdziła dziennikarka. "'Widzę cztery osoby w samochodzie i straszną kraksę. Nie mam pojęcia, kim są te osoby'. Nie wiedziały, że Harry usłyszał każde słowo" – przekonywała.

Księżna Diana w chwili śmierci miała zaledwie 36 lat. Wraz z nią w tunelu Alma zginęli jej partner, miliarder Dodi Al-Fayed i kierowca Henri Paul. Uciekali przed goniącą ich hordą paparazzich.

Zobacz także:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dmbsuqo

Podziel się opinią

Share
dmbsuqo
dmbsuqo