GwiazdyKsiężna Kate urodzi dziewczynkę

Księżna Kate urodzi dziewczynkę

Księżna Kate urodzi dziewczynkę
Źródło zdjęć: © newspix.pl
07.11.2014 10:48, aktualizacja: 07.11.2014 13:06

Na początku lipca przyjaciółka Kate Middleton, Jessica Hay, zdradziła, że księżna spodziewa się drugiego dziecka. Niedawno brytyjski dwór potwierdził informację, że royal baby przyjdzie na świat pod koniec kwietnia 2015 roku. Teraz wiemy już, że będzie to dziewczynka.

We wrześniu przyjaciółka Kate Middleton, Jessica Hay, zdradziła, że księżna spodziewa się drugiego dziecka. Niedawno brytyjski dwór potwierdził informację, że royal baby przyjdzie na świat pod koniec kwietnia 2015 roku. Teraz wiemy już, że będzie to dziewczynka.

Według "National Enquirer" przyszli rodzice wykonali test DNA, aby poznać płeć drugiego dziecka. Choć oficjalnie nie skomentowali tego faktu, księżna wyznała niedawno, że jeśli urodzi dziewczynkę, będzie miała ona na imię Elżbieta - na cześć swojej babki, królowej Elżbiety II lub Diana - na cześć tragicznie zmarłej matki Williama.

Sam William nie ukrywa, że zawsze pragnął mieć córkę, w czym sekundował mu książę Karol marzący o wnuczce. Jak podaje "Life & Style", przyjaciele najpopularniejszej pary książęcej w Europie zostali już powiadomieni o tym, że roczny George będzie miał siostrzyczkę.

Kate na początku ciąży cierpiała na niepowściągliwe wymioty ciężarnych, jednak niedawno powróciła do oficjalnych obowiązków.

(mtr), kobieta.wp.pl

POLECAMY: