Blisko ludziKsiężna Kate waży 43 kg. Media przyjrzały się jej diecie

Księżna Kate waży 43 kg. Media przyjrzały się jej diecie

Media sugerują, że księżna Kate choruje na bulimię
Media sugerują, że księżna Kate choruje na bulimię
Źródło zdjęć: © Getty Images

09.10.2020 14:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kate Middleton zawsze była szczupłą kobietą, ale teraz wielu zarzuca jej "niezdrowy" wygląd. Ostatnio media obiegła informacja, że księżna może cierpieć na bulimię, dowodem na to miała być jej waga. Zagraniczne portale plotkarskie postanowiły przyjrzeć się jej diecie.

O tym, że księżna Kate choruje na bulimię, mówiło się już niejednokrotnie. Co jakiś czas te spekulacje powracają i zawsze budzą dużo kontrowersji. Między innymi dlatego, że matka księcia Williama chorowała na tę przypadłość.

Dieta Księżnej Kate

Porównywanie zdjęć i zachowań obu kobiet ma być dowodem na to, że Kate również zmaga się z zaburzeniami odżywania. Kolejnym argumentem ma być fakt, że po każdej ciąży księżna ekspresowo wracała do swojej szczupłej sylwetki. Nikt z pałacu, ani sama żona Williama nie potwierdzili tych rewelacji.

Portale plotkarskie nie poprzestały jednak na zestawianiu zdjęć. Przypomnieli, jaką dietę stosuje księżna, a mianowicie popularny sposób żywienia Dukana, który niektórzy określają jako przewlekłą głodówkę. W jadłospisie Kate znajdziemy mięsa, które nie zawierają zbyt dużo tłuszczu oraz ryby. Podstawą jej żywienia są warzywa i owoce, natomiast węglowodany brytyjska ulubienica stara się ograniczać. Poza tym Kate jest wielbicielką raw food, czyli diety, która opiera się na surowej i organicznej żywności

Specjaliści żywieniowi mają dość sceptyczne podejście do tej diety. Uważają, że nie jest ona wystarczająca, a ponadto może być niebezpieczna. Tylko obróbka cieplna potraw może pozwolić nam pozbyć się toksyn i ułatwia wykorzystanie wielu składników odżywczych.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także