GwiazdyKsiężna Kate założyła konto na Twitterze

Księżna Kate założyła konto na Twitterze

Księżna Kate założyła konto na Twitterze
Źródło zdjęć: © Newspix
15.01.2015 10:50, aktualizacja: 28.01.2015 16:46

Pałac Buckingham oficjalnie ogłosił powstanie konta Kate Middleton. Tym samym księżna Cambridge dołączyła do mediów społecznościowych, jednak osoby czekające na osobiste zwierzenia z codziennego życia żony księcia Willliama, będą zawiedzieni.

Pałac Buckingham oficjalnie ogłosił powstanie konta Kate Middleton. Tym samym księżna Cambridge dołączyła do mediów społecznościowych, jednak osoby czekające na osobiste zwierzenia z codziennego życia żony księcia Willliama, będą zawiedzone.

"Witamy na oficjalnym koncie Księcia i Księżnej Cambridge oraz Księcia Harry'ego" - można było przeczytać 14 stycznia na Twitterze. Konto @KensingtonRoyal dzielone przez trójkę młodych Windsorów i - jak się wydaje - dobrych przyjaciół, ma przede wszystkim informować o wydarzeniach dotyczących "Royal Foundation" oraz innych przedsięwzięć charytatywnych.

Konto natychmiast zyskało szerokie grono fanów (7 tysięcy tylko w ciągu pierwszej godziny jego istnienia), pomimo że twitty nie są opatrywane podpisami samej księżnej czy jej męża. Nie ma nim żadnych osobistych zdjęć ani wpisów, które odchodziłyby od grzecznego informatywnego tonu członków rodziny królewskiej, których obowiązuje dyskrecja i powaga.

Wyobraźnia fanów młodych Windsorów nie zna granic i w sieci natychmiast pojawiły się sfingowane fotki z serii "gdyby Kate i William wrzucali selfies na Instagram". Na to jednak zapewne trzeba będzie poczekać jeszcze długie lata.

(mtr), WP Kobieta

POLECAMY: