GwiazdyKsiężna Meghan podarowała Kate wyjątkowy prezent. Ma talent

Księżna Meghan podarowała Kate wyjątkowy prezent. Ma talent

Księżna Meghan podarowała Kate wyjątkowy prezent. Ma talent
Źródło zdjęć: © East News
18.01.2019 08:55, aktualizacja: 18.01.2019 09:27

Księżna Meghan i książę Harry nie mogli wziąć udziału w przyjęciu urodzinowym księżnej Kate – co tylko podsyciło plotki o konflikcie między żonami książąt. Jeden z brytyjskich magazynów donosi, że to bujdy, czego dowodem ma być prezent podarowany Kate przez Meghan.

W niedzielę 13 stycznia księżna Kate wyprawiała uroczysty lunch z okazji swoich 37. urodzin. Na przyjęciu nie pojawili się jednak książę Harry i jego ciężarna żona księżna Meghan. Oficjalne powody ich nieobecności nie są do końca znane, jednak w mediach pojawiła się informacja, że Kate celowo nie zaprosiła Meghan, bo nie chciała świętować w jej towarzystwie.

Wygląda jednak na to, że to tylko plotki. Jak donosi brytyjski tabloid "Closer", Meghan nie pojawiła się na obiedzie, ale wysłała Kate prezent. Dołączyła do niego ręcznie wypisaną kartkę urodzinową z życzeniami.

Zanim Meghan zaczęła karierę aktorską, dorabiała jako kaligrafka. Właśnie ta pięknie wykaligrafowana kartka ma być dowodem, że wszelkie plotki o ich konflikcie są przesadzone. Jak donosi informator magazynu, Kate doceniła gest i była zachwycona prezentem.

– Ich znajomość wciąż się rozwija – informuje osoba z otoczenia rodziny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl