GwiazdyKuba Wojewódzki odpowiada na zaczepkę fana. Komentarz dotyczył Anny Muchy

Kuba Wojewódzki odpowiada na zaczepkę fana. Komentarz dotyczył Anny Muchy

Kuba Wojewódzki odpowiada na zaczepkę fana. Komentarz dotyczył Anny Muchy
Źródło zdjęć: © ONS.pl
22.10.2019 08:25, aktualizacja: 22.10.2019 20:23

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha od jakiegoś czasu droczą się z fanami. Ich obserwatorzy domagają się odpowiedzi, czy para wróciła do siebie po latach. Na jeden z takich wścibskich komentarzy odpowiedział sam zainteresowany - Kuba Wojewódzki.

Od kilku dni na profilach Kuby Wojewódzkiego i Anny Muchy na Instagramie pojawia się jedno pytanie: "Wróciliście do siebie?". Para skutecznie unika jednoznacznej odpowiedzi. Domysły fanów dostarczają im wiele zabawy. Para przerzuca się półsłówkami i ironicznymi komentarzami. Kuba Wojewódzki opublikował nawet ankietę pod tytułem: "czy Anna Mucha powinna wrócić do Kuby Wojewódzkiego?". Pod postem posypało się wiele komentarzy, na które wybiórczo odpowiadał showman.

"Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki" – napisał jeden z fanów. "Ale wykąpać się można" – dopowiedział Kuba Wojewódzki. "Po co robić sondę czegoś, co już się dokonało? Anna Mucha zawsze ci siedziała w głowie i była twoją jedyną miłością od zawsze. To było pewne że wcześniej czy później i tak znowu będziecie razem" – skomentował internauta. "Kawiarniani psychoterapeuci, spać" – spuentował showman.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Para spotykała się kiedyś przez 4 lata. Ich romans zaczął się w 2003 roku. Chociaż rozstali się w 2007, niektórzy nadal liczą na ich powrót. Byli kochankowie bardzo chronili swoją prywatność. Unikali rozmów o ich relacji. Rozstali się w przyjaznej atmosferze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta