ycipk-2vwu4f

Kuba Wojewódzki odpowiada na zaczepkę fana. Komentarz dotyczył Anny Muchy

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha od jakiegoś czasu droczą się z fanami. Ich obserwatorzy domagają się odpowiedzi, czy para wróciła do siebie po latach. Na jeden z takich wścibskich komentarzy odpowiedział sam zainteresowany - Kuba Wojewódzki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki odpowiedział na komentarz obserwatora
Kuba Wojewódzki odpowiedział na komentarz obserwatora (ONS.pl)
ycipk-2vwu4f

Od kilku dni na profilach Kuby Wojewódzkiego i Anny Muchy na Instagramie pojawia się jedno pytanie: "Wróciliście do siebie?". Para skutecznie unika jednoznacznej odpowiedzi. Domysły fanów dostarczają im wiele zabawy. Para przerzuca się półsłówkami i ironicznymi komentarzami. Kuba Wojewódzki opublikował nawet ankietę pod tytułem: "czy Anna Mucha powinna wrócić do Kuby Wojewódzkiego?". Pod postem posypało się wiele komentarzy, na które wybiórczo odpowiadał showman.

"Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki" – napisał jeden z fanów. "Ale wykąpać się można" – dopowiedział Kuba Wojewódzki. "Po co robić sondę czegoś, co już się dokonało? Anna Mucha zawsze ci siedziała w głowie i była twoją jedyną miłością od zawsze. To było pewne że wcześniej czy później i tak znowu będziecie razem" – skomentował internauta. "Kawiarniani psychoterapeuci, spać" – spuentował showman.

ycipk-2vwu4f

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Para spotykała się kiedyś przez 4 lata. Ich romans zaczął się w 2003 roku. Chociaż rozstali się w 2007, niektórzy nadal liczą na ich powrót. Byli kochankowie bardzo chronili swoją prywatność. Unikali rozmów o ich relacji. Rozstali się w przyjaznej atmosferze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

ycipk-2vwu4f

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2vwu4f

ycipk-2vwu4f
ycipk-2vwu4f