Blisko ludziKuba Wojewódzki pokazał, jak spędza kwarantannę. Co za widoki

Kuba Wojewódzki pokazał, jak spędza kwarantannę. Co za widoki

Kuba Wojewódzki pokazał, jak spędza kwarantannę. Co za widoki
Dominika Czerniszewska

06.04.2020 08:35, aktual.: 06.04.2020 12:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W związku z pandemią koronawirusa rząd apeluje, aby Polacy pozostali w domach. Zakazy sprawiły, że również i redakcje telewizyjne zawiesiły nagrywanie nowych odcinków niektórych programów. Na liście znalazł się m.in. program Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz postanowił więc odpocząć.

Kuba Wojewódzki wykorzystał czas kwarantanny i zamiast gnieździć się w Warszawie, pojechał do... Gdyni. Jak się okazuje dziennikarz ma tam kolejny apartament. "Król TVN-u" ma więc gdzie wyjechać ze stolicy.

Kuba Wojewódzki pokazał luksusowy apartament

Na swoim profilu na Instagramie udostępnił zdjęcie, na którym prezentuje swój dobytek. Przeszklony apartament z widokiem na morze wywarł duże wrażenie na internautach. Jego mieszkania zawsze są szeroko komentowane, ale teraz, gdy Polacy nie mogą wyjść z domu tym bardziej. Doskwiera nam brak kontaktu z naturą, wyjazdów czy spotkań z rodziną. "Z takim widokiem na naszą Gdynię to można żyć ", "Zazdroszczę", "To raj. Łap chwilę spokoju" - czytamy pod postem.

Dodatkowo dziennikarz okrasił post słowami Kasi Nosowskiej. "Lubię ten stan. Rozkoszne sam na sam... Cisza i ja. Cisza ja i czas...". Na co jeden z jego fanów odpowiedział, że pieniądze to nie wszystko. "Kasa jest... Widać tylko ta samotność..." - zauważa.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (752)