Trwa ładowanie...
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki pokazał okładki magazynów. "Bujne życie i gorące romanse"

Kuba Wojewódzki na swoim instagramowym koncie zaprezentował serię okładek czasopism bulwarowych. Dowiadujemy się z nich, że prezenter miał romans z prawie każdą kobietą ze świata show-biznesu. Od Agnieszki Woźniak-Starak przez Olgę Bołądź po Małogrzatę Rozenek. "Zrób odcinek ze wszystkimi byłymi" - czytamy pod postem.

Share
Kuba Wojewódzki pokazał okładki magazynów. "Bujne życie i gorące romanse"
Źródło: ONS.pl
d2eyhwd

Kuba Wojewódzki jest nie tylko znanym prezenterem, lecz i mistrzem ciętej riposty. Przekonują się o tym goście, których zaprasza do swojego telewizyjnego show. Tym razem zażartował z tabloidów. Wyciągnął z piwnicy magazyny, na których widnieje w towarzystwie kobiet ze świata show-biznesu. Każda z okładek okraszona jest podpisem o domniemanym romansie...

Bujne życie Kuby Wojewódzkiego według kolorowych magazynów

I tak widzimy, że "Agnieszka Szulim uwiodła Kubę", "Czy związek z Justyną Ekert to kolejny romans na kilka tygodni, czy wreszcie prawdziwa miłość", "Kuba Wojewódzki chce ułożyć życie z 20-letnią modelką". A to dopiero początek... według tabloidów miał jeszcze romans z Olgą Bołądź, Alicją Bachledą-Curuś, Anną Czartoryską czy Małgorzatą Rozenek-Majdan.

"A tymczasem w piwnicy niespodzianka. Gdyby nie rzetelne dziennikarstwo oparte na arktycznym obiektywizmie i demonicznym warsztacie to zupełnie bym nie wiedział, co u mnie słychać... " - zażartował Wojewódzki na swoim profilu na Instagramie.

d2eyhwd

Internauci poszli w ślady prezentera i pod postem przekomarzają się zabawnymi komentarzami. "Zrób odcinek ze wszystkimi byłymi", "Widać, że pan się nudzi", "Stwierdzam, że na randki zakładasz te same okulary. Pewnie są jakieś magiczne i każda z kobiet wygląda w nich lepiej niż w rzeczywistość", "Prawdziwy Tulipan" - czytamy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Historie inspirujących kobiet

d2eyhwd

Podziel się opinią

Share
d2eyhwd
d2eyhwd