ycipk-4cgk7z
ycipk-4cgk7z

Kwiaty nie tylko we włosach

Kwiaty na wiosnę – może brzmieć banalnie. Może, ale nie musi, zwłaszcza jeśli za florystyczne printy zabierają się młodzi, kreatywni projektanci. Tkaniny w kwiaty zawsze będą wdzięcznym tematem do kolejnych reinterpretacji i jak pokazują przykłady polskich twórców, mogą być bardzo uniwersalne i zależnie od stylizacji, noszone przez cały rok
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-4cgk7z

Kwiaty na wiosnę – może brzmieć banalnie. Może, ale nie musi, zwłaszcza jeśli za florystyczne printy zabierają się młodzi, kreatywni projektanci. Tkaniny w kwiaty zawsze będą wdzięcznym tematem do kolejnych reinterpretacji i jak pokazują przykłady polskich twórców, mogą być bardzo uniwersalne i zależnie od stylizacji, noszone przez cały rok.

Kasia Miciakw swojej najnowszej kolekcji łączy eleganckie, klasyczne kwiatowe wzory z szarą, dresową dzianiną oraz minimalistycznymi, ponadczasowymi krojami. Każdy z jej projektów można łączyć w stylizacje z pozornie niepasującymi do kwiatowych wzorów elementami – skórzanymi rękawiczkami, golfami, czy legginsami o rockowym charakterze.

Z kolei bardziej casualowe podejście do floralowych trendów znajdziemy u Yeah Bunny – marka proponuje dresy w modnych, nowoczesnych formach ze wstawkami w kwiatowy deseń.

ycipk-4cgk7z
(fot. conceptshop.pl)
Podziel się

Masz ochotę na motywy kwiatowe? Znajdziesz je tu:

Spodnie jak rajski ogród
Pastelowy płaszcz w kwiaty
Sukienka w pastelowe kwiaty

Możemy wybierać wśród klasycznych bluz, dłuższych tunik i spodni ze ściągaczami na dole – wszystko w idealnym balansie mody z wygodą.

ycipk-4cgk7z

Zupełnie inne ujęcie tematu kwiatów na wiosnę widać w akcesoriach – możemy pójść za projektantką marki Farbotka i wybrać którąś z pojemnych, filcowych toreb ozdobionych wzorami w ludowe kwiaty, lub ogromnych kolczyków z brązu i srebra od Katarzyny Kamińskiej w kształcie stokrotek.

(fot. conceptshop.pl)
Podziel się

Masz ochotę na motywy kwiatowe? Znajdziesz je tu:

Filcowa torba na laptopa z kwiatami łowickimi
Kolczyki kwiaty
Lniana torebka folk summer

ycipk-4cgk7z

- W tym sezonie mamy olbrzymi wybór barw i krojów. Na wybiegach pojawiła się cała paleta kolorów, zarówno tych zdecydowanych jak, odcienie różu, kobaltu czy żółci oraz klasycznych jak biel i czerń. Projektanci proponują zarówno sportowy szyk, prostotę jak i kobiecość np. w postaci zwiewnych sukienek, w dodatku o różnej długości - mówi stylistka Monika Grzeszczyk.

- Więc na co się zdecydować, aby wyglądać trendy? - moja podpowiedź, to dowolny krój, ale koniecznie w kwiaty! - dodaje.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4cgk7z

ycipk-4cgk7z
ycipk-4cgk7z