GwiazdyKylie Jenner w kostiumie polskiej marki MISBHV

Kylie Jenner w kostiumie polskiej marki MISBHV

Kylie Jenner w kostiumie polskiej marki MISBHV
Źródło zdjęć: © Instagram.com
30.06.2016 10:59, aktualizacja: 30.06.2016 11:18

A$AP Rocky, Jourdan Dunn, Miley Cyrus i Kylie Jenner. Ubrania krakowskiej marki MISBHV nie od dziś królują w garderobie zagranicznych gwiazd. Polska firma pod względem popularności zagranicą jest niekwestionowanym liderem. Nietrudno jest spotkać na ulicy modowego entuzjastę w T-shircie czy bluzie z metką MISBHV.

Jej założycielka, Natalia Maczek, może odnotować kolejny sukces na swoim koncie. Ostatnio na Instagramie Kylie Jenner pojawiły się kolejne zdjęcia, na których celebrytka pozuje w kostiumie z jej kolekcji (wcześniej młoda Kardashianka pojawiła się w koszulce MISBHV w towarzystwie słynnego modela Lucky Blue Smitha).

Co ciekawe, gwiazda, która może pozwolić sobie na ubrania z kolekcji najdroższych marek, chętnie pojawia się w stylizacjach, których podstawą są znacznie tańsze propozycje. Cielisty kostium kąpielowy z czarnym napisem „Pleasure” kosztuje 270 złotych.
Nie jest to pierwszy raz, kiedy Kylie promuje ubrania z polską metką. Wcześniej siostra przyrodnia Kim Kardashian promowała już dwuczęściowy kostium od polskiej marki God Save Queens.

Gratulujemy MISBHV kolejnego sukcesu!

Obraz
© Materiał prasowy