ModaLady Gaga dostała od narzeczonego ukochane buty projektu Alexandra McQueena

Lady Gaga dostała od narzeczonego ukochane buty projektu Alexandra McQueena

Lady Gaga dostała od narzeczonego ukochane buty projektu Alexandra McQueena
Źródło zdjęć: © ONS.pl

29.07.2015 16:19, aktual.: 30.07.2015 12:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lady Gaga słynie z ekstrawaganckiego stylu ubierania się. Narzeczony artystki Taylor Kinney doskonale o tym wie i sprawił jej wyjątkowy prezent.

*Lady Gaga słynie z ekstrawaganckiego stylu ubierania się. Narzeczony artystki doskonale o tym wie i sprawił jej wyjątkowy prezent.*

Taylor Kinney kupił na aukcji charytatywnej 3 pary "pancerników" projektu Alexandra McQueena. Unikalna kolekcja "Armadillo" została wylicytowana za 295 tysięcy dolarów. Buty stworzono jedynie na wybieg i nigdy nie trafiły do produkcji. Lady Gaga prezentem i "najlepszym narzeczonym na świecie" pochwaliła się na Instagramie. Artystka poczuła słabość do butów od momentu, gdy jedną z par wypożyczyła do stylizacji przy kultowym teledysku "Bad Romance", który nakręciła w 2009 roku.

(( bigphoto http://i.wp.pl/a/f/jpeg/35476/lady_gaga.jpeg #source=(fot. Eastnews)

))

Ale to nie jedyny powód, dla którego Gaga tak bardzo przywiązana jest do tych wyjątkowych butów. Może nie każdy pamięta, ale to właśnie podczas pokazu McQueena w 2009 roku miała miejsce premiera singla "Bad Romance". Wydarzenie odbyło się w ramach paryskiego tygodnia mody i otworzyła je nasza polska modelka Magdalena Frąckowiak. Plato's Atlantis, bo tak właśnie nazywa się kolekcja z której pochodzą buty, zainspirowana została podwodnym światem oraz teorią Darwina. Był to ostatni pokaz tego genialnego projektanta. Pół roku później Alexander McQueen, przytłoczony swoim życiem, a także śmiercią ukochanej mamy, popełnił samobójstwo poprzez powieszenie.

(( bigphoto http://i.wp.pl/a/f/jpeg/35476/en_00277994_0021.jpeg #source=(fot. Eastnews)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (82)
Zobacz także