Trwa ładowanie...
pigułka gwałtu
26-08-2014 10:40

Lakier do paznokci wykryje tabletkę gwałtu w drinku

Świeży manicure może ustrzec cię przed wypiciem drinka z tabletką gwałtu. Wszystko dzięki czterem studentom Uniwersytetu Stanowego Północnej Karoliny. Wszyscy czterej znają jakąś kobietę, która doświadczyła przemocy seksualnej. To zainspirowało ich do wynalezienia specjalnego lakieru do paznokci.

Lakier do paznokci wykryje tabletkę gwałtu w drinkuŹródło: Undercover Colors/Facebook.com
d283p2t
d283p2t

Świeży manicure może ustrzec cię przed wypiciem drinka z tabletką gwałtu. A to dzięki czterem studentom Uniwersytetu Stanowego Północnej Karoliny. Wszyscy czterej znają jakąś kobietę, która doświadczyła przemocy seksualnej. To zainspirowało ich do wynalezienia specjalnego lakieru do paznokci.

Tyler Confrey-Maloney, Stephen Gray, Ankesh Madan oraz Tasso Von Windheim spożytkowali swoją wiedzę, by ochronić kobiety przed tabletką gwałtu. "Undercover Colors" to robocza nazwa lakieru do paznokci, który zmienia kolor po zetknięciu z substancjami typu: GHB, flunitrazepam, ketamina.

Jak to działa? Wystarczy dyskretnie wsunąć palec do podanego drinka, aby upewnić się, że nie zawiera powodujących amnezję, nielegalnych specyfików. Lakier po chwili zmieni w takiej sytuacji kolor.

d283p2t

Produkt jeszcze nie został wprowadzony do masowej produkcji, dlatego twórcy "Undercover Colors" na razie zbierają fundusze, aby nagłośnić projekt. Pomysł już zyskał wielką popularność wśród internautów na forach społecznościowych.

(fot. Undercover Colors/Facebook.com)
Źródło: (fot. Undercover Colors/Facebook.com)

(mtr/sr), kobieta.wp.pl

d283p2t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d283p2t