Trwa ładowanie...

Lakier do paznokci wykryje tabletkę gwałtu w drinku

Świeży manicure może ustrzec cię przed wypiciem drinka z tabletką gwałtu. Wszystko dzięki czterem studentom Uniwersytetu Stanowego Północnej Karoliny. Wszyscy czterej znają jakąś kobietę, która doświadczyła przemocy seksualnej. To zainspirowało ich do wynalezienia specjalnego lakieru do paznokci.

Share
Lakier do paznokci wykryje tabletkę gwałtu w drinkuŹródło: Undercover Colors/Facebook.com
d49u1fr

Świeży manicure może ustrzec cię przed wypiciem drinka z tabletką gwałtu. A to dzięki czterem studentom Uniwersytetu Stanowego Północnej Karoliny. Wszyscy czterej znają jakąś kobietę, która doświadczyła przemocy seksualnej. To zainspirowało ich do wynalezienia specjalnego lakieru do paznokci.

Tyler Confrey-Maloney, Stephen Gray, Ankesh Madan oraz Tasso Von Windheim spożytkowali swoją wiedzę, by ochronić kobiety przed tabletką gwałtu. "Undercover Colors" to robocza nazwa lakieru do paznokci, który zmienia kolor po zetknięciu z substancjami typu: GHB, flunitrazepam, ketamina.

Jak to działa? Wystarczy dyskretnie wsunąć palec do podanego drinka, aby upewnić się, że nie zawiera powodujących amnezję, nielegalnych specyfików. Lakier po chwili zmieni w takiej sytuacji kolor.

d49u1fr

Produkt jeszcze nie został wprowadzony do masowej produkcji, dlatego twórcy "Undercover Colors" na razie zbierają fundusze, aby nagłośnić projekt. Pomysł już zyskał wielką popularność wśród internautów na forach społecznościowych.

(fot. Undercover Colors/Facebook.com)
Źródło: (fot. Undercover Colors/Facebook.com)

(mtr/sr), kobieta.wp.pl

d49u1fr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49u1fr
d49u1fr