Trwa ładowanie...

Lakier do paznokci wykryje tabletkę gwałtu w drinku

Świeży manicure może ustrzec cię przed wypiciem drinka z tabletką gwałtu. Wszystko dzięki czterem studentom Uniwersytetu Stanowego Północnej Karoliny. Wszyscy czterej znają jakąś kobietę, która doświadczyła przemocy seksualnej. To zainspirowało ich do wynalezienia specjalnego lakieru do paznokci.

Share
Lakier do paznokci wykryje tabletkę gwałtu w drinku
Źródło: Undercover Colors/Facebook.com
d3resqx

Świeży manicure może ustrzec cię przed wypiciem drinka z tabletką gwałtu. A to dzięki czterem studentom Uniwersytetu Stanowego Północnej Karoliny. Wszyscy czterej znają jakąś kobietę, która doświadczyła przemocy seksualnej. To zainspirowało ich do wynalezienia specjalnego lakieru do paznokci.

Tyler Confrey-Maloney, Stephen Gray, Ankesh Madan oraz Tasso Von Windheim spożytkowali swoją wiedzę, by ochronić kobiety przed tabletką gwałtu. "Undercover Colors" to robocza nazwa lakieru do paznokci, który zmienia kolor po zetknięciu z substancjami typu: GHB, flunitrazepam, ketamina.

d3resqx

Jak to działa? Wystarczy dyskretnie wsunąć palec do podanego drinka, aby upewnić się, że nie zawiera powodujących amnezję, nielegalnych specyfików. Lakier po chwili zmieni w takiej sytuacji kolor.

Produkt jeszcze nie został wprowadzony do masowej produkcji, dlatego twórcy "Undercover Colors" na razie zbierają fundusze, aby nagłośnić projekt. Pomysł już zyskał wielką popularność wśród internautów na forach społecznościowych.

(fot. Undercover Colors/Facebook.com)
Źródło: (fot. Undercover Colors/Facebook.com)

(mtr/sr), kobieta.wp.pl

d3resqx

Podziel się opinią

Share
d3resqx
d3resqx