GwiazdyLara Gessler zdradziła imię dziecka. Nietypowe, ale łatwe do zapamiętania

Lara Gessler zdradziła imię dziecka. Nietypowe, ale łatwe do zapamiętania

Lara Gessler
Lara Gessler
Klaudia Stabach

02.11.2020 13:32, aktual.: 01.03.2022 14:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W połowie października Lara Gessler urodziła swoje pierwsze dziecko. Świeżo upieczona mama teraz podziękowała personelowi medycznemu za wsparcie oraz przy okazji wyjawiła, jakie imię dostała jej córka.

Lara Gessler nie ukrywała, że ciąża była wielkim wydarzeniem w jej życiu. 31-latka z niecierpliwością czekała na moment, gdy będzie mogła przywitać na świecie swoją córkę, a w międzyczasie chętnie dzieliła się z internautami przemyśleniami na temat macierzyństwa, np. że nie chce powielać błędów swoich rodziców.

Imię córki Lary Gessler

Lara Gessler skrupulatnie przygotowywała się do porodu, ale nie ukrywa wdzięczności wobec lekarzy i pielęgniarek, które pomogły jej poradzić sobie w tym wyjątkowym i trudnym momencie.

"Chciałabym najmocniej podziękować Kasi Grzybowskiej - najlepszej położnej na świecie - która razem ze mną walczyła o mój poród siłami natury. Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi za wspaniałą opiekę i to, co robi dla kobiet w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego. Takie miejsca powinny być w całej Polsce" - napisała.

Córka słynnej Magdy Gessler podziękowała również Marzenie Dębskiej - ginekolog i jednocześnie żonie nieżyjącego już wybitnego ginekologa Romualda Dębskiego. "Nie mogłam lepiej trafić" - stwierdziła Lara Gessler.

31-letnia mama zdecydowała się wyjawić, jakie imię dostanie jej córka. "Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniło. Przyszła na świat nasza córeczka - Nena" - napisała na Instagramie. Trzeba przyznać, że imię jest nietypowe, ale jednocześnie łatwe do zapamiętania.

Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać. Jedni są zachwyceni, inni wręcz przeciwnie. "Hej Lara, gratuluję wam bardzo szczerze!!! Piękna córka, ale tego wyścigu na najoryginalniejsze imie to nie rozumiem" - napisała jedna z obserwatorek.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (350)