Trwa ładowanie...

Łatwe w obsłudze zestawy do paznokci. Sposób na weekend z koleżanką

Dobra kawa, manicure i długa rozmowa z przyjaciółką. Czy może być lepszy pomysł na popołudniowy i wieczorny relaks w kameralnym gronie? Nie każdy lubi salony urody i publiczne miejsca. Co gdyby najpotrzebniejsze sprzęty znalazły się we własnym salonie...

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Łatwe w obsłudze zestawy do paznokci. Sposób na weekend z koleżanką
Źródło: Shutterstock.com
dg0ap09

Relaks idealny – proste sprzęty do domowego salonu piękności

Zestaw czy komplet do domowego manicure hybrydowego ułatwia dbanie o wygląd dłoni. Dzięki temu możesz mieć najnowsze trendy na paznokaciach np. kolor nude albo metaliczny połysk. Niektóre z zestawów umieszczono w pięknych, błyszczących i trwałych opakowaniach. Dzięki temu akcesoria nie będą rozproszone po szufladach, tylko w porządku przechowywane — np. w eleganckim kuferku w ładny wzór. Korzystanie z takiego zestawu to czysta przyjemność i duża oszczędność.

Zestaw do manicure hybrydowego – sposób na chwilę tylko dla siebie

Kobiety ceniące zadbany wygląd i upiększające walory kolorowych kosmetyków uwielbiają zestawy. Dlaczego? *Zestaw kosmetyków do manicure *lub lakierów hybrydowych jest staranniej przemyślany niż przypadkowo skomponowane opakowania z ogromnego regału z kosmetykami. Wybór kosmetyków w drogerii potrafi przytłoczyć, a pod wpływem presji czasu często dokonujemy przypadkowych wyborów.

Zestaw do hybrydy najczęściej jest profesjonalnie skomponowany – ma wszystkie akcesoria i zapewnia konkretny efekt. Jedną z naszych inspiracji dla początkujących są małe zestawy prezentowe z dwoma lub trzema buteleczkami sprawdzonych kolorów i np. błyszczącym pyłkiem.

iStock.com
Źródło: iStock.com

Wspólna zabawa – domowy manicure w ulubionych kolorach

Świetny pomysł na wspólny wieczór to nauka czegoś nowego. Kolorowe, subtelne wzorki albo elegancki pastelowy kolor. W grupie łatwiej nauczyć się czegoś nowego. Mały, domowy salon piękności nie musi wiele kosztować, a zestaw do manicure to dobra inwestycja.

Piękne dłonie, o które zadbasz samodzielnie – zestaw do manicure

Zadbane kobiece dłonie z manicure hybrydowym to czasem sporo pracy, ale i ogromna satysfakcja. Piękne, trwałe kolory w prawie dowolnym odcieniu, połyskujące drobinki i możliwość zrealizowania kolorowej fantazji sprawiają, że coraz więcej kobiet zwraca szczególną uwagę na ten delikatny element wyglądu, który perfekcyjnie dopełni zimowe stylizacje. Aby dłużej cieszyć się efektem, warto raz na jakiś czas zastosować zabieg parafinowy lub japoński manicure. Zestaw do paznokci to okazja do staranniejszej pielęgnacji dłoni i dobrej zabawy.

Perfekcyjny manicure to podstawa zadbanego wizerunku Fotolia
Perfekcyjny manicure to podstawa zadbanego wizerunku Źródło: Fotolia
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dg0ap09

Podziel się opinią

Share
dg0ap09
dg0ap09