Trwa ładowanie...

Lewandowscy planują trzecie dziecko? Anna odpowiedziała na pytanie fanki

Anna Lewandowska postanowiła zorganizować Q&A (pytania i odpowiedzi - przyp. red.) na swoim profilu na Instagramie dotyczące produktów kosmetycznych jej autorskiej marki. Podczas niego pojawiło się jednak pytanie, czy razem z Robertem planują trzecie dziecko. Odpowiedź trenerki była dość wymowna.

Share
Lewandowscy planują trzecie dziecko? Anna odpowiedziała na pytanie fanki
Źródło: AKPA
d105yy0

Życie rodzinne Anny i Roberta Lewandowskich budzi wyjątkowe zainteresowanie polskich i zagranicznych mediów. Para poznała się podczas jednego ze sportowych obozów. W 2010 roku przeprowadzili się razem do Dortmundu, a zaręczyli w czerwcu 2011 roku na Malediwach. 22 czerwca 2013 pobrali się w podwarszawskim Serocku.

Dzieci Anny i Roberta Lewandowskich

Anna i Robert doczekali się dwóch córek - 4-letniej Klary i rocznej Laury. Każda z ciąż Lewandowskiej była skrupulatnie obserwowana przez media, a trenerka poruszała ich temat wyłącznie, jeżeli chodziło o kwestie treningów dla przyszłych mam. Jakiś czas temu podzieliła się informacją, że drugi poród był znacznie łatwiejszy od pierwszego, jednak ciężej jest jej dojść po nim do wcześniejszej formy. Lewandowscy bardzo chronią prywatności swoich córek i nie pokazują ich twarzy w mediach społecznościowych.

d105yy0

Czy Lewandowscy planują trzecie dziecko?

Podczas ostatniego Q&A, które Anna zorganizowała na swoim profilu na Instagramie pojawiło się pytanie o to, czy razem z Robertem planują trzecie dziecko. Ta kwestia od dawna interesuje fanów sportowej pary, więc wszyscy czekali zatem na jednoznaczną odpowiedź Anny. Ona jednak nie ucięła wcześniejszych spekulacji, ale postanowiła oznaczyć w tym pytaniu męża, pisząc: "Lewciu?". Jej mina była przy tym bezcenna.

Anna Lewandowska Instagram
Źródło: Instagram, fot: @annalewandowskahpba

Kilka tygodni temu Anna urządziła także na Instagramie transmisję live, na której ćwiczyła z obserwatorkami. Jedna z nich napisała: "Przy każdym kolejnym dziecku wygląda pani coraz lepiej, chciałabym tak", a Lewandowska odpowiedziała: "Dziękuję, planuję więcej". Czy to oznacza, że niedługo dowiemy się o szczęśliwej nowinie?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Webinar Fisher Price_ Jak odpieluchować malucha?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d105yy0

Podziel się opinią

Share
d105yy0
d105yy0
Strona Główna WP