GwiazdyAleksandra Szwed pokazała zdjęcie córki i partnera. Widok jest rozczulający

Aleksandra Szwed pokazała zdjęcie córki i partnera. Widok jest rozczulający

Aleksandra Szwed niedawno została mamą
Aleksandra Szwed niedawno została mamą
Źródło zdjęć: © AKPA | Podlewski
oprac. KPL
27.07.2021 18:53

Aleksandra Szwed niespełna miesiąc temu po raz drugi została mamą. Celebrytka wraz z całą rodziną wypoczywa na campingu w Chałupach, a zdjęciami dzieli się w mediach społecznościowych. Najnowsze z nich szczególnie poruszyło internautów.

Szwed zdobyła rozpoznawalność dzięki roli Elizy w serialu "Rodzina zastępcza". Nigdy nie zdecydowała się jednak na studia aktorskie. Mogliśmy oglądać ją za to w programach telewizyjnych, m.in. w takich formatach jak: "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Jak oni śpiewają" czy "Twoja twarz brzmi znajomo", a ostatnio – w roli prowadzącej – w "Ninja Warrior Polska".

Drugi raz została mamą

Pani Aleksandra nie stroni od błysku fleszy, ale bardzo chroni swoje życie prywatne. W styczniu 2015 roku urodziła pierwszego syna Borysa. Teraz na świat przyszło jej drugie dziecko – dziewczynka, której imienia na razie nie upubliczniono. Ich ojcem jest partner Szwed – Krzysztof Białkowski.

Pan Krzysztof pracuje jako trener personalny. W przeszłości był koszykarzem grającym m.in. w drużynach ŁKS Łódź i AZS UŁ. Para nie udziela wywiadów, nie pojawia się razem na branżowych imprezach, ale za to miłość wyznaje sobie chętnie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wakacje na campingu

Ostatnio na ich profilach zaroiło się od zdjęć z wakacji. Świeżo upieczeni rodzice odpuścili sobie luksusy i postawili na wypoczynek na campingu w Chałupach. Już na naturalnych, niepozowanych fotografiach widać, że czują się tam bardzo swobodnie.

Z ciepłym przyjęciem internautów spotkało się szczególnie najnowsze zdjęcie z wakacji. Widzimy na nim pana Krzysztofa, trzymającego na rękach malutką córeczkę. "Gdy jest gorąco, a Daddy jest cool" – czytamy w zabawnym opisie dodanym przez panią Aleksandrę.

Pokazała zdjęcie dziecka

"Fajny widok. Duży Tata i taka maleńka istotka", "Piękny obrazek", "Cudni oni" czy "Szczęśliwy i dumny tata. I cudowna kruszynka" – pisali zachwyceni internauci. Musimy przyznać, że widok pana Krzysztofa z córką faktycznie jest rozczulający.

Całej rodzinie życzymy dużo zdrowia i udanego wypoczynku!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta