Trwa ładowanie...
d1tdp9u

"Lichocka kiedyś taka nie była". Joanna Kluzik-Rostkowska ocenia zachowanie posłanki

Joanna Kluzik-Rostkowska to dawna koleżanka Joanny Lichockiej. W latach 90. pracowały razem jako dziennikarki w redakcji gazety "Przyjaciółka", dziś zasiadają po przeciwnych stronach sali sejmowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Lichocka podczas posiedzenia Sejmu
Joanna Lichocka podczas posiedzenia Sejmu (East News)
d1tdp9u

Kluzik-Rostkowska w rozmowie z "Faktem" stwierdziła, że nie może zrozumieć, co się stało z Joanną Lichocką.

Joanna Kluzik-Rostkowska komentuje zachowanie koleżanki sprzed lat

"Znam ją bardzo długo i wcześniej taka nie była. Bystra, uśmiechnięta, rzetelna. Słuchała wszystkich stron, zanim wyrobiła sobie zdanie" – wspomina posłanka PO Joanna Kluzik-Rostkowska. W jej ocenie teraz Lichocka jest po prostu "zaciekłym żołnierzem".

d1tdp9u

Ponadto Kluzik-Rostkowska zarzuca koleżance, że obraża, poniża i obrzuca obelgami kolegów z sejmowej sali. Wyznaje również, że podczas komisyjnych prac wyzywa od najgorszych. "Myśli, że polityka to walka na śmierć i życie, i tego drugiego trzeba zniszczyć" – ubolewa na łamach gazety posłanka PO. Według niej to Sejm tak ją zniszczył.

Przy okazji Kluzik-Rostkowska namawia Joannę Lichocką, żeby opamiętała się. "Polityka to dyskusja, a nie wieczna walka" – kwituje posłanka PO.

Oczywiście chodzi o jej wulgarny gest, którym od kilku dni żyje cała Polska. Posłanka PiS-u pokazała swoim politycznym przeciwnikom środkowy palec. To zachowanie zbulwersowało Polaków, media i politycznych przeciwników.

d1tdp9u

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Straciła dwa domy i oszczędności. Justyna zaczyna życie od zera w wieku 46 lat

d1tdp9u

Podziel się opinią

Share

d1tdp9u

d1tdp9u