ycipk-1n4f5w

Łukasz Jemioł projektuje dla marki Dell

Mariaż technologii z modą w wydaniu Łukasza Jemioła
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łukasz Jemioł projektuje dla marki Dell
(mat. prasowy)
ycipk-1n4f5w

Mariaż technologii z modą w wydaniu Łukasza Jemioła.

Marka Dell i projektant Łukasz Jemioł łączą siły we wspólnym projekcie, którego efektem jest mariaż mody z technologią w postaci ekskluzywnej torby na laptop.

W ramach projektu popularny producent komputerów jest głównym partnerem jubileuszowego pokazu projektanta, który odbędzie się na warszawskim Służewcu. W skład jesienno-zimowej kolekcji Premium na sezon 2015/16 wchodzą torby zaprojektowane przez Łukasza Jemioła specjalnie dla marki. Będą one dostępne w limitowanej edycji z najnowszymi modelami bez ramkowych laptopów. Ze względu na stylowy look, smukłą sylwetkę i małą wagę urządzenie to szczególnie pokochały kobiety.

ycipk-1n4f5w
(fot. mat. prasowy)
Podziel się

To przede wszystkim dla nich Łukasz Jemioł zaprojektował torbę, która ma być praktyczna i wygodna, nie tracąc przy tym estetycznego waloru damskiej torebki.

- Laptop towarzyszy mi w podróżach i pracy, stąd inspiracja do opakowania go w skórzaną torbę najwyższej jakości, która będzie służyła właśnie takim zapracowanym osobom, ceniącym sobie jakość i estetykę rzeczy – mówi projektant. - Torebka powstała głównie z myślą o kobietach, ponieważ to dla nich w większości projektuję. Kobiety, które spotykam w pracy, redakcjach, butiku są dla mnie inspiracją. Dobrą wiadomość mam także dla panów, którzy na pewno docenią etui na laptopa - można je łatwo przypiąć i odpiąć od torebki.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1n4f5w

ycipk-1n4f5w
ycipk-1n4f5w